zabaly-uvod
Masáže a zábaly jsou tradiční a osvědčenou procedurou. Uplatňováním tlaku nebo tepla na povrchové tkáně lidského těla lze docílit kombinovaného léčebného, relaxačního i povzbuzujícího efektu.

Zábal rašelinový

Tradiční lázeňská procedura využívající osvědčených účinků tepla. Rašelinové zábaly jsou výborné k léčbě bolestí zad a kloubů, dochází při nich k hloubkovému prohřátí a relaxaci svalů i vazivové tkáně, což značně zvyšuje efekt masáže. Délka trvání 20 min.

Cena: 290 Kč

Zábal čokoládový

K aplikaci čokoládového zábalu používáme čistý kakaový prášek spolu s mandlovým olejem. Kakao má vysoký obsah antioxidačních složek, minerálů a vitamínů. Pozitivní a zklidňující působení zábalu prohlubuje účinky předchozích nebo následných procedur. Délka trvání 20 min.

Cena: 390 Kč

Zábal parafínový levandulový

Ponořte se do relaxační vůně levandulového pole. Parafín hluboce hydratuje a přináší rychlou úlevu. Zmírňuje bolesti např. při zánětech kloubů. Parafín je velmi měkký, jemný a nemastný. Nanáší se na záda, nebo na ruce. Délka trvání 20 min.

Cena: 450 Kč

Pivní peeling z pravého sladu

Pomocí peelingu z pravého sladu jsou obrušovány mrtvé buňky z kůže a odumřelé části pokožky. Pokožka je po použití peelingu jemná, pružná a vyživená díky vysokému obsahu vitamínů a minerálů. Délka trvání 30 min.

Cena: 890 Kč