Vaše názory na naše služby


Příjemné prostředí, velmi útulné pokoje.

15. 10. 2022

Příjemné prostředí, velmi útulné pokoje. Pivo i jídlo skvělé.
Ze všech ubytování kde jsem v Čr byla, můžu s klidem říct že tady to byla jedna z nejlepších snídaní.
Zdroj: Google - Marie Machová

Přátelé v cestování

9. 9. 2022

Tak přátelé v cestování. Po dlouhé době musím chválit. Personál recepce příjemný, ubytování klasika bez závad. Parkovani Ok, pouze prozatímní nabíjení z 230 V zásuvky ale pracuji prý na tom, tak uvidime. Ale co musím vyzvednout. Pivní lázně, wellness. Na tak malé místečko naprosto skvělé. Dejte si lázeň, relaxace po. Tak ochotný a vstřícný personál. No doufám že jsme neměli jen štěstí, ale myslím že ne. Sem se ještě jednou vrátíme a to třeba jen na ten super zážitek v pivní lázni. ANO, ANO tak sem rozhodně.

Zdroj : Google - Jiří Kořínek

Pivní lázně: skvělý zážitek

21. 8. 2022

Pivní lázně: skvělý zážitek, krásné prostředí, 25 minut koupel a následně půl hodinka na lůžku v relaxační místnosti. Vydržely bychom tam samozřejmě i déle, bylo to celkově velmi příjemné. A jelikož to není jen o prostředí, tak chci moc poděkovat za skvělou péči od paní, co nás měla na starosti.
Restaurace: jídlo vynikající, velmi rychle na stole, obsluha milá.
Jednoznačně doporučuji k návštěvě!

Zdroj : Google - Jana H

Pivo tu umějí dělat 🍺👍

29. 5. 2022

Je tu velký výběr piv. Pivo tu umějí dělat 🍺👍 Jídlo je tu také dobré. Doporučuji. Obsluha je tu příjemná.

Zdroj : Google - Petr Markvart

Perfektní cyklo zastávka při cyklistických toulkách v okolí Plzně.

21. 5. 2022

Perfektní cyklo zastávka při cyklistických toulkách v okolí Plzně. Skvělé zázemí pro cyklysty. Pivo na stojáka nebo příjemné posezení na terase či u pivního setu na lavici.
Velice přitažlivá nabídka specifických druhů místních piv.
Měl jsem speciál "Bylo nás pět" kooperace pěti řemeslných pivovarů s výsledkem velice povedeného krémového ležáku.

Zdroj : Google - Martin Heřmánek

Purkmistr je skvělou volbou

6. 3. 2022

Není co dodat, když si chcete s přítelkyní zajít do vynikající restaurace na suprové jídlo tak Purkmistr je skvělou volbou, milá obsluha, pivo je jak křen
není co dodat 😃. Přítelkyně byla velice spokojená s masáží.

Zdroj : Google - Vojta Šťastný

Za nás určitě ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ a určitě tu nejsme naposled!

16. 10. 2021

K tomuto pivovaru jsem se dostal tím, že mi byl dán poukaz na “Víkend pivaře”, který zahrnuje prohlídku pivovaru, bowling, večeři - menu a dárkové balení piva. K tomu jsme si připlatili i pivní lázně+masáž.
Když to vezmeme popořadě - pivo naprosto znamenité a jídlo bez jediné chybičky. Obsluha na hosta je příjemná a snaží se splnit i ta nejméně splnitelná přání.
Co se týče pobytu, pokoje nádherné, udržované a dokonale čisté. Na recepci příjemná slečna, jenž dokáže zpříjemnit den hosta.
K lázním - 25 minutový koupel v “pivu” bez alkoholu a následná masáž a pobyt v relaxační místnosti dokáží udělat zázraky, obzvláště těm, kteří mají namáhavé zaměstnání.
Pro mě i přítelkyni skvělé misto na vypnutí za podpory výborného piva a skvělého personálu. Za nás určitě ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ a určitě tu nejsme naposled!

Zdroj : Google - Stanislav Králík

Vynikající jídlo, rychlá a pozorná obsluha.

3. 10. 2021

Vynikající jídlo, rychlá a pozorná obsluha. Cenově to určitě není nejlevnější restaurace, ale jídla jsou prostě vynikající. Velmi pěkné místo. Rádi se vrátíme. Pivo je mimochodem také fantastické.

Zdroj : Google - Schienenstrang

Stále skvělé

20. 5. 2020

Musím napsat, že jídla jsou po vynucené pauze ještě vymazlenější než byla dříve. Moc jsem si pochutnal. Obsluha taky skvělá, je vidět, že se jim po hostech stýskalo a jejich rozmazlování je ještě úžasnější než bylo. Určitě se stavte!

zdroj: Tripadvisor - uživatel: Jan s

Skvělá kuchyně, příjemné prostředí, bezproblémové parkování!

20. 3. 2020

Světlé, vzdušné a čisté prostředí s milým personálem, výbornou kuchyní a širokým výběrem piv. Restaurace mívá dost plno, ale díky dobře rozvrženému interiéru jsem se cítil příjemně a žádný velký hluk se nekonal. Cena odpovídá kvalitě a já se těším na další návštěvu. Děkuji za příjemný čas u Vás!

Zdroj: Tripadvisor - uživate: martin_B9383DG

Výborná restaurace, obsluha příjemná.

2. 1. 2020

Výborná restaurace, obsluha
Výborná restaurace, obsluha příjemná a opravdu je tam cvrkot!! Co se týká obsluhy, vše zvládají perfektně a člověk absolutně nečeká v podstatě na nic! Zřejmě slušný Provozní!! Plný hodnocení určitě dávám pro neodolatelný dezert Tiramisu (ještě jsem takový nebaštil). Taktéž jídlo je výborný (králík ze špenátem a bramborový placky + hovězí vývar)
Mužů doporučit

Zdroj: Tripadvosor - uživatel :peterfL9737XW

Sázka na jistotu!

4. 10. 2019

Nikoli poprvé, ale vždy spokojeni. Nejen restaurace, ale wellness a ubytování. Milý a vstřícný personál.

Zdroj: Tripadvisor - uživatel:Cestovatelka 240418

Top zvěřinové menu!

1. 10. 2019

Lepší zvěřinové menu než zde jsme neměli. Výtečný jelení steak a kančí na šípkové omáčce, skvělé pivo v naší nejoblíbenější restauraci s milým personálem - vřele doporučujeme!!!

Zdroj: Tripadvisor - uživatel:Gabriela V

Skvělé!!!

15. 9. 2019

Posezení velmi příjemném prostředí. Všechny služby jsou poskytovány ve vysokém standardu. Obsluha velmi příjemná a rychlá, široký výběr pokrmů i nápojů. Lze jen doporučit

Zdroj: Tripadvisor - uživatel:otah 2018

Svatba 27.7.2019

27. 7. 2019

Svěřili jsme svatbu Purkmistru a nejen že nelitujeme, jsme přímo nadšení. Tříchodová svatební hostina i raut byly připraveny s naprostou dokonalostí. Profesionální a vřelý personál, dokonalá organizace, úžasné prostory horního patra restaurace. Kdybych mohl, oženil bych se znovu! Děkujeme za báječný den, za ubytování a především ještě jednou personálu za to, jak nám svatbu celkově zpříjemnili.

Zdroj: Tripadvisor - uživatel:Michal Wits

Top jako vždy!

6. 6. 2019

Úžasná restaurace, kam se vždycky rádi vracíme. Výborné jídlo a skvělé pivko v nádherném prostředí, milý personál, co víc si můžeme přát. Doporučujeme!

Zdroj:Tripadvisor - uživatel:Gabrielav2

Skvělé místo

6. 9. 2018

Skvělé místo. Rychlý servis, velmi chutné! A co je nejdůležitější, vlastní bezplatné parkoviště pro návštěvníky.

Zdroj: Google Uživatel: Sergei Boyko

Супер

5. 9. 2018

Очень вкусная кухня и не дорого! В праге такое за эти деньги не найти 🙁
Заказывайте вепровое колено! На двоих то, что надо!

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Андрій П

Bueno

31. 8. 2018

Sitio muy bonito y agradable y con sitio para que los niños jueguen. La comida rica: la carrillada recomendable y la cerveza de frambuesa hay que probarla

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Ana Melisa G

Výborný Plzeňský minipivovar, s vynikajícím pivem, jídlem a skvělou obsluhou.

24. 8. 2018

Pivo výborné, mnoho druhů na výběr. Skvělý tatarák! Příjemná, sympatická a stále vždy usměvavá obluha... nejlepší číšník Filip!

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: hanczii

Great Restaurant – Family friendly, very good beer and excellent dishes

20. 8. 2018

There is a nice playground (outside) which makes the visit more relaxing for the parents. They offer traditional food and the meals taste very good. They have their own juice, which the kids did not like so much because it was not sweet enough, but less sugar is not a bad thing. The beer is very, very tasty.

We have been here during the summer time and were setting outside, while the kids have been playing at the playground we could enjoy the evening. The staff was really friendly and they have been very patient with us, as we took some time to find our meal.
I will come again!

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Daniel E

Letní dovolená

4. 8. 2018

Byli jsme na hotelu celý týden a za tu dobu jsme nezjistili žádná negativa, která by daném zařízení byla. Obsluha a personál vstřícní, ochotní a i přes neskutečné vedro vždy připraveni být k dispozici hostům. Tento podnik doporučuji všem, kteří si chtějí pořádně odpočinout od denního strasu a vypnout po pracovním nasazení. Za mě hodně dobrý.

Zdroj: Facebook Uživatel: Zdeněk Albi Albrecht

Nejlepší restaurace v Plzni!

1. 8. 2018

Nejlepší restaurace v Plzni! Úžasné prostředí, skvělé jídlo i pivo, vstřícný personál, wellness i prohlídka pivovaru, jednoduše TOP!

Zdroj: Facebook Uživatel: Gabriela Vrkočová

Svatební hostina

23. 7. 2018

Měli jsme zde svatební hostinu a následnou party a všichni se o nás naprosto ukázkově starali. Už při organizaci jsme věděli, že jsme trefili do černého. Ve všem nám vyšli vstříc, personál byl při obsluze rychlý. Jídlo bylo bezkonkurenční. Pokoje a snídaně den poté byly už jenom takovou příjemnou třešničkou na dortu. Moc vám všem děkujeme, i díky vám byla naše svatba perfektní 😉

Zdroj: Facebook Uživatel: Zuzana Charvátová

Ein fantastisches Hotel

23. 7. 2018

Ein fantastisches Hotel mit großen Zimmern, sehr netten Menschen, gutem Essen und tollen Spa-Angeboten. Tip: Unbedingt über Nacht bleiben und eines der Bäder mitmachen. Auch in der Stadt gibt es viel zu entdecken - wir kommen wieder

Zdroj: Facebook Uživatel: Kerstin Mende-Stief

Da tornarci

11. 7. 2018

Il locale è curato ed accogliente. Ho mangiato bene, bevuto meglio e pagato poco! Uno stinco di maiale e mezzo litro di birra circa 14€. A pochi passi un ampio parcheggio.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Luigi M

Super genial! Essen hatte TOP Niveau *****

5. 7. 2018

Die regionalen Spezialitäten sind sehr zu empfehlen! Ganz besonders das Tartar und Bauernpastete als Vorspeise. Im Hauptgang waren das Brauerei-Gulasch und die Schweinehaxe unübertrefflich.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Nico O

Jak zawsze bardzo dobrze

28. 6. 2018

Piękna restauracja na obrzeżach Pilzna. Opłaca się tam jechać choćby na dobrą kolacje. Obsługa bardzo fachowa. Doskonale zorientowana co jest w menu. Same potrawy bardzo smaczne i starannie przygotowane. Polecam na przystawkę pasztet z żurawiną wyrabiany na miejscu. Mistrzostwo kulinarne.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: maciejg911

Best food and beer spa in Czech!

11. 6. 2018

The food was on a whole other level. It was perfectly made and the beer was great as well! And it’s always a plus when there’s a beer spa right upstairs!

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Conner O

Rundum gemütlich

25. 5. 2018

Ein sehr traditionell gepflegtes Hotel, gemütlich und komfortabel eingerichtet mit WLAN in allen Bereichen. Die Zimmer sind im Stil der Brauerei eingerichtet und sehr sauber.
Das Restaurant bietet für jeden eine ansprechende Speise und ausgezeichnetes, selbstgebrautes Bier.
Alle Mitarbeiter waren sehr freundlich, hilfsbereit und effizient!

Dieses Hotel kann ich sehr empfehlen. Da es auch sehr nah an der Autobahn nach Prag gelegen ist, kann man auch nur zum Essen und Trinken gut einkehren!

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Gremmy85

Chutná skvěle

23. 5. 2018

Polotmave pivínko z pivovaru Purkmistr z Plzně. Chutná skvěle. A vypadá to že i pivovar i restaurace jim šlape. Bral jsem si jen vzorky, točený jsem neměl. Na oběd lidí jako much takže i kuchař umí. Je to kousek od dálnice, takže příště sem jdu na oběd a nabrat vzorky svrchně kvašených. Nedělám to často ale dávám 5 bodů.

Zdroj: Facebook Uživatel: Radek Pavéska

Very Good food & beer

13. 5. 2018

Great menu and Purkmistr beer is very good - little outside central city. Logo is 2-humped Camel, if you like to collect a few unique beer glasses. Traditional CZ dishes. Good service

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: METraveler44

Skvělé jídlo

29. 4. 2018

Skvělé jídlo za dobré ceny, super obsluha. Rozhodně budem chodit pravidelně. Velké plus venkovní koutek pro děti.

Zdroj: Facebook Uživatel: Vladi Janespalojc

Skvělá obsluha

8. 4. 2018

Skvělá obsluha, famózní jídlo, příjemné prostředí, rozhodně doporučujeme a určitě se sem ještě vrátíme. Děkujeme..

Zdroj: Facebook Uživatel: Zdeňka Hlaváčková

Tradiční dýchánek

29. 3. 2018

S kamarádkou milujeme Vaše pivo a Váš tatarák, vlastně Vše je jak má být, včetně příjemné obsluhy. Navštevujeme Vás pravidelně, je to náš tradiční dýchánek. Doporučuji! 😉

Zdroj: Facebook Uživatel: Romana Šmídová

Ein tolles Erlebnis

25. 3. 2018

Heute Abend waren wir das erste Mal in diesem Lokal und wir bereuen es nicht! Das Personal ist freundlich und aufmerksam. An diesem Abend hatte es nur eine Serviertochter - und sie bediente uns. Gutes Deutsch, aufmerksamer Service und dazu freundlich. Herzlichen Dank!
Anfangs kosteten wir natürlich verschiedene Biere welche im Hause gebraut werden. Dazu waren die frisch gemachten Chips mit würziger Sauce wunderbar. Auch das Nachtessen war lecker und wir waren danach nicht mehr hungrig!
Kurzum, ein Lokal in welchem sich man wohl fühlt vom Anfang bis Schluss.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Wali-Zurich

Purkmistr

5. 3. 2018

V této restauraci jsem byla velmi spokojena co se týče jídla i obsluhy vše v naprostém pořádku.Jídlo i servírování chodů bylo vynikající.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Jana19702016

Pivní koupel, výborná

27. 2. 2018

Pivní koupel, výborná. Všude čisto teplo a příjemné prostředí. Pivo akorát vychlazené

Děkuji David

Zdroj: Facebook Uživatel: David Beran

Εξαιρετικό!!!

17. 2. 2018

Σ αυτό το εστιατόριο όλα ήταν θαυμάσια...Η εξυπηρέτηση τέλεια (μας πρότειναν ωραία πιάτα και μπύρες), η αυλή ιδανική και με χώρο για τα παιδιά (ξεχωρίζει το τραμπολίνο), οι γεύσεις των φαγητών και των γλυκών μοναδικές!!! Οι τιμές σε καλό επίπεδο. Το μόνο (όχι και αναγκαστικά κακό) είναι η τοποθεσία καθώς βρίσκεται αρκετά μακριά από το κέντρο της πόλης αλλά πιστέψτε με αξίζει τον κόπο. Μπράβο τους!

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Giorgos K

Fantastico!!!

15. 2. 2018

Con la famiglia abbiamo optato per questa birreria, un po' fuori dal centro, ma ne valeva la pena. Originalissima la degustazione delle birre, ben 6 tipi. Cibo ottimo, servizio veloce e personale cordiale. Buona la tartare e, cosa ancora più buona, le costate di manzo alla griglia....tenerissime!!! Cosa, dire di più...andateci anche perché i prezzi non sono per nulla elevati...più che giusti.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: gaetano1963

Pivo dobré, jídlo vynikající,…

5. 2. 2018

Pivo dobré, jídlo vynikající, obsluha velmi příjemná. Ceny odpovídají úrovni, zabijačkové hody dobře připravené a v cenových relacích, které jsou normální.

Zdroj: Facebook Uživatel: David Liška

Have a good time in the hotel

31. 1. 2018

Have a good time in the hotel and restaurant , Very good beers and food.

Zdroj: Facebook Uživatel: Johan Koster

Wonderful gateway

13. 1. 2018

Wonderful gateway in Pilsen! Relaxing and unique spa experience and the restaurant is casual perfection. We will return!

Zdroj: Facebook Uživatel: Sara Klobucar

Purkmistr

8. 1. 2018

Navštívila jsem několikrát, zatím žádné zklamání. Jídlo vždy super, stejně tak obsluha.

Zdroj: Facebook Uživatel: Petra Křížová

Amazing!!

7. 1. 2018

I had an amazing trip to Purkmistr. My wife and I had enjoyed the chocolate and beer spa as well as a stay in the hotel. The spas were fantastic thanks to Sharka and the hotel was comfortable. The restaurants had a great food selection as well as their own beer. I highly recommend this place.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: A TripAdvisor Member

Bierbad und massage

1. 1. 2018

Bierbad und massage war super. Kann ich nur empfehlen

Zdroj: Facebook Uživatel: Thom As

Brauereigasthof mit eigenem Bier und Hausmannskost

9. 12. 2017

Wir waren schon 2x aufgrund der Bewertungen hier im Purkmistr - auf der Fahrt nach Prag und es lohnt sich unbedingt von der Autobahn runterzufahren. Es gibt einen eigenen großen Parkplatz - das Billet kann man bei Bezahlung im Restaurant entwerten lassen. Das Bier - was sollen wir sagen - ist der HIT - wer mehrere Sorten probieren möchte - es gibt ein Verkostungsbrett mit kleinen Gläsern - mehrerer Sorten die gerade im Angebot sind. Auch Alkoholfreies Bier ist sehr gut - da ja in Tschechien 0 Promille sind. Der Service war im Juni flott, im Dezember hatte es etwas länger gedauert - aber wir waren trotzdem zufrieden - englisch und deutsch waren kein Problem, wobei ein paar Worte tschechisch nicht schwierig sind und das auch gut ankommt. Es waren auch alle freundlich. Im Sommer kann man auch draußen sitzen. Was wir ganz toll finden sind die Öffnungszeiten - 11-23:00 Uhr durchgehend - ist super da man auch mal um 14:30 Mittag essen kann wenn es mit dem Verkehr nicht so hinhaut. Das Lokal ist sehr hübsch eingerichtet - ein bisschen wie im Jugendstil - mit schöner Dekoration - Braukessel und sonstige Krüge, Auszeichnungen etc. Zum Essen - wir empfehlen die tschechische Hausmannskost - das ist kein Fehler - heißt: Sauerbraten mit Knödel (Svickova) oder Gulasch, als Vorspeise gern auch Cernice Utopenec - das ist mit unserem Wurstsalat vergleichbar nur das die Würste im Ganzen im Glas sind mit Zwiebel und Essiggurken sauer eingelegt, mit frischem Brot - hervorragend zum Bier. Auch das Tartar können wir empfehlen - das kam im Juni als Teller mit Zutaten zum selber anmachen, jetzt im Dezember war es schon angemacht und auch super. Wer dann noch ein Dessert essen kann - hier gibt es leider keine Tschechischen - das ist schade - denn da gibt es auch einige. Wir kommen wieder!
Bier kann man natürlich auch mitnehmen.
Und das Beste -es ist alles in einem tollen Preis-Leistungsverhältnis.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Monerl_P

Gutes Essen

5. 12. 2017

Gutes Essen und leckeres Bier. Scnelle und aufmerksame Bedienung

Zdroj: Facebook Uživatel: Carsten Marx

Super hotel

23. 11. 2017

Super hotel, top Zimmer, höfliches Personal, mehr Sprachig, gutes Essen und hausgemachtes Bier. Habe mir im Wellness Bereich ein Bierbad gegönnt, sehr empfehlenswert.

Zdroj: Facebook Uživatel: Hakan Inceoglu

Oslava kulatin

14. 11. 2017

V soboru jsem v Purkmistru spolu s rodinou (25 lidí) oslavila své kulatiny. Chci velmi poděkovat personálu restaurace za velmi dobré zajištění oslavy, výborné jídlo i pivo, vlídné zacházení. Všichni jsme se tam cítili velmi dobře, hodně jsme ocenili dětský koutek - měli jsme sebou 6 malých dětí. Nic nebyl problém - a to se cení! Jeden z dárků, který jsem dostala, je poukaz do jejich pivních lázní, takže Purkmistru zůstáváme věrni. Všem mohu doporučit. A.Šperlová

Zdroj: Facebook Uživatel: Anna Šperlová

Wonderful and relaxing

12. 11. 2017

Wonderful and relaxing. Really enjoyed our day here. Highly recommend!

Zdroj: Facebook Uživatel: Tracy Jacobs Meister

Мэрский пивовар

10. 11. 2017

«Разогретые» добржанским пивасом, мы прибыли в ресторан пивовара «Пуркмистр» («Pivovar Purkmistr») что в пльзеньском районе Чернице (Černice). Кстати, умныш-Google переводит слово «purkmistr» как «мэр», то есть получается некая «мэрская пивоварня»!!! То ли народ здесь начинает дубаситься более рано, чем в Добржанах (надо сказать, что в «Голубой звезде» кроме нас в рань-раньскую поднимали пиво всего лишь два каких-то аборигена), то ли мы попали к «пивному завтраку» – но в помещении было довольно оживленно: почти половина столиков занята разномастными компаниями, вкушавшими пенно-хмельной «нектар» и весело звякавшими вилками-ложками-ножами. Пока наш гид Андрей дипломатически выстраивал отношения с местным персоналом, я успел сфоткать всё по периметру, совершенно справедливо полагая, что, ежели, продолжение нашего пивного экскурса пойдёт в том же темпе и в тех же объемах, что и в добржанской «Модрой гвезде», то фотать «для потомков» будет уже просто некому… Слава богу, потребление пива в «Пуркмистре» началось, если так можно сказать, культурно – каждому была предложена эдакая деревянная пивная «линейка»-пробник с мини-бокальчиками фирменного пиваса от «PURKMISTR®» разных сортов: svetly ležak, polotmavy ležak, tmavy ležak, IPA, pšeničné и какой-то специал. По замыслу устроителей мы должны были вкусить прелести «пуркмистрового» пивоварения и выбрать для себя что-то по вкусу. Такой маркетинговый ход откровенно импонировал!!! Но стройный ход банкета был тут же нарушен вашим покорным слугой. Пиво пивом, но душа в праздник требовала чего-то покрепче!!! По совету всезнающего гида я предложил своим спутникам «ужалиться» пивным дистиллятом местного же производства – некоей «Верблюдицей» («VELBLOUDICE» – судя по всему названной по эмблеме пивовара), естественно, за счет «выкатывающей» стороны. Мое предложение (особенно его часть – «за мой счет») было встречено на «ура!» всей честной компанией. Хотя иного я, честно говоря, и не ожидал – найдите русского человека, который откажется «на халяву» залить зенки чемергесом… Понятно, что пиво с крепкоградусным напитком (35 «оборотов») требовало усилить «оборону» желудков, что и было исполнено в рамках предложенных «йиделничков». Я заказал пивоварскую гуляшову полёвку и мои любимые говяжьи щёки, жаренные на тёмном пиве с овощами. Что касается кухни: не смотря на некую туристскость (туристичность?) посещённого заведения, все поданные блюда были приготовлены на высшем уровне (отдельный респект здешнему шеф-повару!!!). Сервис: с учётом приличного количества посетителей наша группа была обслужена просто на удивление оперативно, аккуратно, вежливо. Ещё один «плюс» описываемого визита – после сытного обеда мы не преминули посетить прекрасный фирменный магазинчик «Пуркмистра», где я с превеликим удовольствием затарился понравившимся пивасом (бутылочным) и здешней сувениркой по вполне гуманным ценам. Место откровенно понравилось и, по возможности, я обязательно посещу его ещё раз.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: investigator64

Super přivítání

6. 11. 2017

Super přivítání, usměvaví lidi na recepci a nejen tam, skvěle ubytování, mňamózní jídlo a pivo, skvělá obsluha. Určitě jsme nejeli naposled. 🙂 Strašně jsme si to s přítelem užili! 🙂 ta cesta za to rozhodně stala když do Plzně tak tam!

Zdroj: Facebook Uživatel: Týna Horáková

Perfect

2. 11. 2017

We were 5 friends staying in Plzen for an friendsweekend, and on saturday we decided to eat at Purkistr, and what a find.
The food were perfect, the staff extremly professional and they brewed their own beer. If we ever go back to Plzen we for sure go there again...loved the place.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: PetterBrumunddal

Excellent food, excellent service

29. 10. 2017

We came here for the hotel which was just ok but the restaurant is amazing. The ribs were to die for and so was the IPA. Staff spoke very good English, were friendly and fast. Fully recommended!

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: aroundtheworldnow89

Wedding day

16. 10. 2017

Based on positive personal experience we decided to arrange out wedding day party there. Everything was well organized, on time and in full. The atmosphere there was great, food and beer very tasty and personel costumer oriented. Only the dance floor was too small, but it the building don't allow more.
My recommendations!

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Miroslav K

Die Zimmer waren wunderschön

13. 10. 2017

Es war ein sehr schönes Hotel.
Die Zimmer waren wunderschön und sehr sauber, das Badezimmer war sehr sauber mit einer großen Badewanne.
Die Speisen im Restaurant sind sehr lecker und das Bier ist super gut.
Am Empfang waren sie sehr freundlich und haben deutsch gesprochen.
Werde auf jeden Fall wieder buchen.

Zdroj: Facebook Uživatel: Frank Kaeswurm

Bierbad war super

3. 10. 2017

Bierbad war super, die spontane Brauereiführung mit Verkostung wirklich super nett. Biere schmecken super, Speisen die wir probierten waren sehr gut. Weiter so

Zdroj: Facebook Uživatel: Steffen Schenk

Mile prekvapeni

2. 10. 2017

Zasel jsem na obed. Svickova poctiva a velmi chutna. Pivo vlastni vyroby naprosto famozni a do toho profesionalni jednani provozniho a perfektni obsluha. Neni co vytknout. Doporucuji!

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Artur T

Víkendový pobyt

1. 10. 2017

Víkendový pobyt, v hotelu Purkmistr, byl dokonalý! Krásné ubytování, skvělé jídlo a velmi milý a vždy vstřícný personál! Welnes (dvouvana pivní lázně a masáže) byly také moc příjemné, tady bych trošku vytkla paní maserce moc otázek při masáži, i když to asi bylo myšleno dobře, ne každý host si chce povídat, ale díky skvělé masáží, jsem si to i tak moc užila. Děkujeme mockrát za krásný víkend! Byli jsme u Vas poprvé, ale rozhodně se, zase brzy, vrátíme.

Zdroj: Facebook Uživatel: Martina Vaňková

Anniversary Spa Date

5. 9. 2017

Took my wife to the beer spa for a couples beer relaxation spa for our anniversary. The staff was very accommodating and speak good English. The beer bath was great and had a personal beer tap. Would recommend to anyone wanting a quick spa date

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: tkfite

Great place

3. 9. 2017

Great place, great food, great personnel. We were very satisfied with everything. The girl who served us spoke fluent english. She help us and took time to explain to us the menu. The food tasted very good. There is also a beer tasting plate. There is a playground for kids. I wish we had the time to go again.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Κωνσταντίνα Μ

We’ve just stopped on our way to back home….

15. 8. 2017

We've just stopped on our way to back home, UK. We had a tasty dinner and the good non-alcohol beers. Highly recommended for everyone who's looking for Czech-dishes. Staff were nice & kind. Excellent!

Zdroj: Facebook Uživatel: Brigitta Tóth

Když do Plzně, tak na pivo!

29. 7. 2017

Když do Plzně, tak na pivo! To je jasný... Ale na jaký? I když je to možná divný, tak do Prazdroje ne 🙂 Místo téhle klasiky můžu v Plzni vřele doporučit pivovarský dvůr - Purkmistr!

Pivovarský dvůr se skládá, kromě samotného pivovaru, ještě z restaurace, hotelu, lázní a bowlingu. Takže "to svoje" si tu najde snad každý. Mám pocit, že v tomhle podniku je všechno správně!

Ale v pivovaru je to hlavní pivo. A pivo je tu fantastický! A to jsem jich ochutnal rovnou 6 druhů 🙂 - samo né velký, ale jako pivní prkénko (takže ochutnávková akce. A pokud si to ještě dobře pamatuju, tak - světlý ležák 12, polotmavý ležák 12, stout 11, pšeničné 12, ipa 14, a borůvkové 12) a kupodivu chutnalo všechno, ale nejvíc asi klasika - světlý ležák! I když nebránil bych se ani opakované ochutnávce 🙂

Mimochodem i kuchyně byla výborná. Dal jsem si suprovou gulášovku a potom naprosto výbornou svíčkovou, ale tak dobrou svíčkovou jsem nejedl už léta! Takže kuchyni musím také vychválit.

Abych ale jen nechválil, ne všichni z obsluhy vypadali nadšeně, a i když to byla spíš vyjímka, u některých by se hodilo občas se i usmát (chápu ovšem, že jsme jen lidi a každý nemusí mít zrovna ten "svůj" den...). Jinak byla obsluha celkem rychlá a bezproblémová.

Holt když bude cesta okolo, rád se do pivního dvora Purkmistr vrátím.

Zdroj: Facebook Uživatel: Pavel Němec

비어스파 후 방문했습니다

17. 7. 2017

비어스파로 유명한 Purkmistr 방문 후
트립어드바이저 순위 2위라 방문했고
만족스럽습니다

6종류 맥주쌤플러 2개
꼴레뇨 굴라쉬 시켜먹었고
595코룬 정도 나왔습니다

꼴레뇨는 양도 많고
껍질의 바삭한 정도, 지방과 살코기의 비율도 적당하면서 살코기가 퍽퍽하지 않았습니다
굴라쉬도 우리 입맛에 제법 잘 맞았습니다
brewery가 있는 곳이라 맥주가 기대 되었는데 생각보다 맥주는 그저 그랬습니다

그럼에도 불구하고 추천할만 합니다

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Cheolsu K

Super Bier gutes Essen

14. 7. 2017

Wir waren im Urlaub zweimal hier. Das Essen ist gut und der Service ebenfalls. Vor allem das Bier ist sehr zu empfehlen. Im Innenhof gibt es für die Kinder einen tollen Spielplatz.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Markus K

Delicious!

31. 5. 2017

We had just finished some spa treatments (beer and chocolate baths), and we were famished. We had great Pilsen beer and delicious food!! We had the today bed in vegetable cream sauce with bread dumplings. It was fantastic!! They do skimp a bit on the amount of meat you get, but they provide a lot of dumplings. We also had the ribs, and they were very tender and delicious. The mustard that went with it was a favorite.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: JessLovesIreland

Prodloužený víkend

9. 5. 2017

V restauraci jsme se stravovali tři dny. Měli jsme snídaně, oběd i večeře. Jídlo bylo opravdu výborné. Obsluha milá a rychlá. Doporučuji všem. Rádi se sem vrátíme. Je vhodná rezervace, je tam pořád narváno.,

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: vlastik1975

Restaurace – pivovar v Černicích

8. 5. 2017

Purkmistr milujeme 🙂 úžasný hotel, pivovar a restaurace v našem okolí. Obsluha vždy profesionální a vstřícná. Jídlo i pivo super. Krásný salonek pro svatby. Samostatný bar s bowlingem. Pivní lázně. Velké nádvoří a v součastné době rekonstrukce venkovní terasy. Možnost exkurze. Doporučujeme všem.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Jíťa B

Hervorragendes Restaurant

15. 4. 2017

Bin bei meinen Besuch sehr angenehm überrascht worden. Das wichtigste, das Essen ist sehr gut. Der Service ist sehr freundlich. Das selbstgebraute Bier ist sehr süffig.

Eine klare Empfehlung.

Man kann auch günstig und gut übernachten. Sehr empfehlenswert wenn Mann alle Biersorten ausgiebig durchprobieren möchte.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: 50gerhard

Delicious!

31. 3. 2017

We had just finished some spa treatments (beer and chocolate baths), and we were famished. We had great Pilsen beer and delicious food!! We had the today bed in vegetable cream sauce with bread dumplings. It was fantastic!! They do skimp a bit on the amount of meat you get, but they provide a lot of dumplings. We also had the ribs, and they were very tender and delicious. The mustard that went with it was a favorite.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: JessLovesIreland

Very good food – excellent service

6. 3. 2017

We were a party of 5 for dinner on a Wednesday night at about 6:45 pm. We had very relaxing beer baths at the adjoining spa, so transitioning to dinner here was a wonderful decision for us.

Everyone was very friendly and welcoming. The restaurant has a very cozy and warm feeling. There are a lot of menu items to choose from, and everything sounded delicious.

We ordered the Beef Ribs, Roast Beef, 1/2 Duck, and 2 Salmon dishes. Everything was very good..........my Beef Ribs were outstanding! We also ordered 2 orders of fried chips as appetizers - very good also! We had beer, lemonades, and water. I was floored when the bill came............2 appetizers, 5 entrees, beer, beverages, still water..............and the bill converted to approximately $54 (U.S.). Unbelievable!!

Very good experience!

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Yardie-in-Miami

Měli jsme s manželkou…

6. 3. 2017

Měli jsme s manželkou možnost vyzkoušet pivní lázeň a byla to naprostá bomba ���
Úžasný zážitek z lázně umocněný 20ti min v relaxační místnosti..... vřele doporučuji !!!
Jo a ty piváky fakt stojí za to !!! Skvělý zážitek je znásobený velmi příjemným nekuřáckým prostředím ��� a skvělou obsluhou. ���

Zdroj: Facebook Uživatel: Trys Káč

Dnes pivní lázeň, relax, masáž….

16. 1. 2017

Dnes pivní lázeň, relax, masáž pivním olejem 🙂 supr 🙂 personál úžasný 🙂 dávám palec nahoru 🙂

Zdroj: Facebook Uživatel: Anna Pohlodkova

Great food at a great price

11. 1. 2017

We stayed at the hotel for 1 night and ate in the restaurant without a reservation. It was very busy but they got the 2 of us in at 18:30. We had the goulash soup, beef ribs and ox cheek. All were perfectly cooked and tasted wonderful! We also had a beer sampler and ended up ordering the semi-dark beer after but all types of beer were very good. I would go back for sure!

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: expatmomof4

Ubytování pěkné a čisté

22. 11. 2016

Ubytování pěkné a čisté. Personál milý a ochotný. Snídaně bohaté, vše čerstvé a pořád doplněné. Jídlo v restauraci dobré, ale čekala jsem trochu víc, zvlášť od pečené kachny a tataráku. Manžel měl ale famózní líčka. Prostory relaxačního centra krásné, ale samotný wellness (vířivka, sauna, parní kabina) je poměrně drahý. Pivní lázeň příjemná. Oproti jiným pivním lázním, které jsem navštívila, hodnotím velmi kladně dřevěné vany. Ovšem v Purkmistru nebyl personál tak pečující jako u konkurence. Ochutnali jsme všechna piva z nabídky a nejvíc nás oslovilo polotmavé.
Celkový dojem je ale dobrý a můžu dát doporučení. 😉

Zdroj: Facebook Uživatel: Monika Kroupová

„Skvělý relax“

21. 11. 2016

Mohu jen doporučit.Vynikající profesionální personál jak v recepci tak v pivních lázních a taktéž v restauraci se skvělou kuchyní.Nemohu zapomenout na managera pana H.,který je muž na svém místě a v místním pivovárku vám poskytne vyčerpávající a polopatický výklad,že dostanete okamžitě chuť na místní vynikající pivečko.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: laholik01

„Ett riktigt fint hotell.“

4. 11. 2016

Ett riktigt fint hotell. Fräscha rum. Bra parkeringsmöjligheter. Fin spaavdelning. Bowlingbanor. Och en riktigt trevlig restaurang. Ligger en bit utanför Pilsen men lätt att ta sig in med buss.
Rekommenderas.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Daniel S

„Skvělé pivo, velmi slušné jídlo, kvalitní ubytování!“

18. 10. 2016

Velmi příjemný podnik (mimo centrum Plzně, okrajová část Černice - dostupné trolejbusem) se skvělým pivem vyráběným přímo v místě (možnost prohlídky minipivovaru). Mají též i docela slušná vínka pro ty, kdo pivu neholdují. U recepce možno koupit místní pivo s sebou + pivní kosmetiku + pivovarská trička atd.
Jídla jsem měl 3 x (řízek se salátem, svíčková, líčka) + snídani. Vše ve velmi vysoké kvalitě a velmi chutné.
Podnik nabízí pivní lázně (nezkoušel) a bowling (zkoušel).
Pokoje ve vysoké kvalitě s TV a minibarem, matrace příjemné. Decentní obložení koupelny, všude uklizeno.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel:Libor J

„Again in heaven“

28. 8. 2016

Again there with 14 friends. Perfect spa, perfect service, perfect beer. Great quality of services in restaurant. Best waiters ever 🙂
Breakfast was fresh and fine. The room price was very good for comfort like this.
Thank you Purkmistr 🙂

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Lanett30

„First class Czech dining experience“

28. 6. 2016

We decided to stay at the Purkmistr on our way through Plzen, partly because of the good reviews of its food and beer. We started off with a taster board of a number of their home brewed beers - I work for an English brewery and can say that these beers are very good indeed. Many people were eating in the courtyard, but we decided to move inside to the dining room which was very attractively decorated.

Service was very good and our waiter spoke English. We decided to go for some Czech dishes, starting off with an "egg drop soup" for my wife - a creamy, potato soup with dill and an egg, whilst I went for the hearty goulsh soup - almost a meal in itself. For the main my wife chose the ox cheeks in a dark lager sauce with root vegetables and creamed potatoes - very good too. I chose the roasted pigs knee just to be different - not the easiest thing to eat, but it was huge and tasty, and after the soup, too much to finish.

A few more beers and coffee and the bill was a very good value 854 Koruna (£26; €31.50; $35) and we'd had a great evening. Definitely one to go back to.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Kevin P

„Svatba“

13. 6. 2016

V Purkmistrovi jsme zařizovali svatební hostinu s poměrně velkým předstihem, ale samozřejmě se našly momenty "na poslední chvíli" a ještě tři dny před svatbou jsme mírně překopávali rozesazení, ubytování a jídlo. Veškerá komunikace probíhala velice svižně (jak telefonická, tak e-mailová), vše bylo bez zádrhelů. Díky zkušenému panu Heřmánkovi se veškerá organizace povedla na jedničku, vše proběhlo v klidu a i přes předsvatební šílenství velmi hladce. Personál byl velmi vstřícný, ochotný a trpělivý, všichni se nám snažili vyjít maximálně vstříc. Za to patří dík všem, kteří se podíleli jak na přípravách, tak (a to především) na hostině. Děkujeme!!!

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: annakultova

„Una meraviglia „

12. 6. 2016

Di ritorno da Praga con sei amici su pumino all'uopo noleggiato, ci siamo fermati in questa birreria ben segnalata su TA appena fuori dall'autostrada. Orbene confermiamo appieno le già entusiastiche recensioni: birra stupenda e piatti curatissimi di una qualità eccellente, abbiamo assaggiato di tutto e tutto era davvero speciale, dolci inclusi. Gestione assolutamente professionale e al contempo cortese e paziente, dato che solo pochi di noi macinano un buon inglese e pertanto l'ordinazione di una quindicina di portate richiedeva quantomeno dedizione. Prezzi onesti. Bravi. Non mollate, parleremo bene di voi ovunque. Acquistate pure ottime birre da scolarci a casa.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Carlo B

„The best“

30. 5. 2016

Now I am here for the third time in 10 months with my motorbike. This place is a must when you Are going south or north in Europe. Lovely service, Good food and many lokal beer types. Always a pleasure to visit this Lovely Hotel, I'll be back in july on my way to Bulgaria and Albania.

Zdroj: TripAdvisor uživatel OGE2014

„Very Comfortable Hotel with excellent Food and Bar“

18. 5. 2016

The rooms were comfortable and clean. The restaurant had excellent food at a reasonable price. However, beware that guests staying do not get a dinner table unless pre-booked. The bar was jovial and fun to watch the locals.

Zdroj:TripAdvisor uživatel Peter S

„Excelente hotel e spa“

18. 5. 2016

Adorei a experiência neste hotel, o lugar é maravilhoso, tranquilo.
Além de hotel, ainda é um spa e uma cervejaria, tudo no mesmo local.
O restaurante também é muito bom.
O banho de cerveja que tomamos no final foi para fechar com chave de ouro.
Recomendo!

Zdroj: TripAdvisor uživatel Vanessa T

„Rundum sorglos Hotel zum fairen Preis“

10. 5. 2016

Ich war letztes Wochenende mit Freunden im Hotel Purkmistr.
Insgesamt war es bereits mein zweiter Aufenthalt im Hotel.
Zur Lage:
Das Hotel liegt etwas außerhalb vom Stadtkern, jedoch unmittelbar (5 Minuten) von der Autobahn. Ebenfalls befindet sich ein großes Einkaufszentrum (auch Sonntag geöffnet) in der Nähe. In die Stadt gelangt man problemlos mit den öffentlichen Verkehrsmitteln für 50 cent pro Fahrt in 15 - 20 Minuten. Fußweg zur Haltestelle beträgt circa 6 Minuten.
Zum Zimmer:
Wir waren diesmal in der Präsidenten-Suite untergebracht und äußert zufrieden. Die Betten waren bequem und die Ausstattung gut. Das Bad war zudem großzügig und alles sauber. Das Housekeeping hat ebenfalls einen guten Job gemacht.
Das Doppelzimmer bei meinem ersten Aufenthalt war ebenfalls geräumig und hat über eine Klimaanlage verfügt.
Spa:
Wir waren allesamt vom hauseigenen Bier-Spa (20 Minuten Bad, 20 Minuten Ruheraum) angetan. Wohltuend und herrlich entspannend. Ansonsten ist der Spa-Bereich sauber und modern. Die Preise angemessen.
Sonstiges:
Sehr freundliches Personal und gutes hausgebrautes Bier bzw. leckere lokale deftige Speisen im Restaurant.
Ansonsten is anzumerken, dass das Hotel noch über eine moderne Bowlingbahn verfügt. Seinen eigenen PKW kann man kameraüberwacht und kostenlos abgestellt werden.
Negatives:
Lediglich das Frühstück fanden wir etwas ausbaufähig. Die Warmspeisen waren allesamt kalt und die Säfte nicht lecker.

Zdroj: TripAdvisor uživatel Eppelheim

„7th heaven“

2. 2. 2016

I visited some place but I think I found a best place in Europe 🙂
Go there if you like these: - beer - food - relax - spa - beer spa!!!!! - friendly staff - clean and nice hotel
There was a best, best, best beer what I have in my life 🙂
Zdroj TripAdvisor - uživatel Lanett30

Víkend v pivních lázních

28. 12. 2015

Již při příjezdu nás mile překvapilo hlídané parkoviště. Pokoj, včetně koupelny jsme měli velmi čistý a dostatečně prostorný. Po ubytování, jsme vyrazili do místní restaurace, kde jsme začali s ochutnávkou lahodného moku. Postupně jsme ochutnali různé druhy piva a byli doslova nadšeni kvalitou a chutí. Pivo je opravdu vynikající, ale když nám donesli večeři, byl to doslova kulinářský zážitek. Jídlo bylo po celý víkend naprosto fantastické! Děkujeme kuchařům, že jsme mohli ochutnat jejich výtečnou kuchyni. Druhý den jsme se zúčastnili zajímavé prohlídky pivovaru, kde nás provázela paní sládková Eva Straková. Výklad byl jak poučný, tak i zábavný a s pivem v ruce to bylo doslova prima. Po prohlídce jsme vstoupili do pivních lázní, kde na nás čekala napěněná vana pro dva a u vany na malém soudku dva natočené půllitry. Neskutečný zážitek, vřele doporučujeme. Po celou dobu jsme neshledali nic, co by se nám nelíbilo, nebo co bychom vytkli. Veškerý personál byl velmi vstřícný a usměvavý, což nám pobyt jen zpříjemnilo. Děkujeme všem z hotelu Purkmistr a co nejdříve se vrátíme.
Zdroj: TripAdvisor uživatel Osvaldovi