masaze-uvod
Masáže a zábaly jsou tradiční a osvědčenou procedurou. Uplatňováním tlaku nebo tepla na povrchové tkáně lidského těla lze docílit kombinovaného léčebného, relaxačního i povzbuzujícího efektu.

Klasická masáž celková

Tato masáž účinně uvolňuje svalové spasmy a regeneruje namáhané svalstvo, stimuluje krevní a lymfatický oběh. Pomáhá zlepšit stav pohybového aparátu, podporuje regeneraci a zvyšuje tak přirozenou obranyschopnost organismu. Masáž lze přizpůsobit potřebám klienta a může být zaměřena na případné problematické partie. Délka trvání: 60 min.

Cena: 1600 Kč

Klasická masáž zad a šíje

Tato masáž účinně uvolňuje svalové spasmy a regeneruje namáhané svalstvo, stimuluje krevní a lymfatický oběh. Pomáhá zlepšit stav pohybového aparátu, podporuje regeneraci a zvyšuje tak přirozenou obranyschopnost organismu. Délka trvání: 30 min.

Cena: 750 Kč

Masáž aromatická (výběr z esenciálních vůní)

Aromatické látky nepůsobí na tělo pouze vstřebáváním přes pokožku, ale i vdechováním vonných látek. Celkově tato masáž uvolňuje stres a napětí a posiluje imunitní systém tím, že napomáhá čistit lymfu. Délka trvání: 30 min.

Cena: 790 Kč

Masáž pivním olejem

Pivo je unikátním zdrojem všech vitamínů skupiny B, stopových prvků a minerálů, které výrazně napomáhají regeneraci pokožky a zvyšují její odolnost proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí. Chmel ji čistí, zklidňuje a zvláčňuje. Příjemná prohřívací relaxační masáž prokazatelně zlepšuje obranyschopnost těla. Délka trvání: 30 min.

Cena: 790 Kč

Medová masáž

Med se aplikuje na záda; masáž se provádí rytmickým odtrháváním rukou maséra, dokud med neztuhne. Posléze se smývá teplou vodou a aplikuje se další dávka. Pocit je velmi podobný depilaci chloupků. Při masáži dochází k odstraňování starých usazenin a toxinů až z hloubky tělesných tkání. Vhodná je při jarních a podzimních očistných kůrách. Délka trvání: 60 min.

Cena: 1600 Kč

Masáž baňkami

Baňkováním se zmírňují a odstraňují bolesti páteře a pohybového aparátu. Na tělo se přikládají plastové baňky různých velikostí. Touto metodou se docílí velmi intenzivního prokrvení tkáně. Dochází ke zlepšení krevního oběhu. Po přiložení baněk mohou zůstat na těle zarudlá místa, která sama zmizí. Délka trvání: 30 min.

Cena: 790 Kč

Masáž čokoládovým máslem

Přináší kvalitní péči o pokožku a zabraňuje jejímu stárnutí. Čokoláda je plná vitamínů, minerálů a antioxidantů. Krevní cévy se rozšiřují a aktivuje se látková výměna. Tato masáž působí velice blahodárně na psychický stav klienta a navozuje celkový pocit relaxace. Délka trvání: 30 min.

Cena: 790 Kč

Masáž hlavy a obličeje

Tato masáž je vhodná pro ženy i muže. V mnoha případech odstraní bolesti hlavy či migrénu. Především však působí na odstranění stresu, snižuje napětí, zamezuje prohlubování vrásek, prokrvuje podkoží a posiluje krevní a lymfatickou cirkulaci. Délka trvání: 20 min.

Cena: 750 Kč

Masáž lávovými kameny

Specifický typ masáže, k níž se používají teplé lávové kameny. Svým teplem ovlivňují energetické dráhy v těle a přikládáním či masírováním dochází k hloubkovému prohřátí a uvolnění svalů. Tato vysoce relaxační a prohřívací masáž je nejvhodnější v chladných měsících, kdy naše tělo trpí nedostatkem sluneční energie. Délka trvání: 60 min.

Cena:  1600 Kč

Masáž medovým olejem

Masážní olej s medem je vhodný zejména k detoxikační a regenerační masáži. Masáž prováděná tímto olejem celkově zlepšuje stav organismu, odstraňuje toxiny z těla a projevy stresu. Med má vynikající detoxikační účinky, odplavuje z těla nahromaděné škodliviny. Délka trvání: 30 min.

Cena: 790 Kč

Tlaková masáž plosek nohou

Jedná se o doplňkovou terapii, při které se působí tlakem na chodidla. Tato masáž je šetrná a velice příjemná. Dáte odpočinout svým nohám a možná se ještě dozvíte víc o svém těle. Délka trvání: 20 min.

Cena: 750 Kč