koupele-uvod
Zvolte si koupel dle vlastního výběru a nechte se unést smyslným zážitkem – ať už sami, nebo s někým blízkým. Teplota koupelí je na počátku nastavena na teplotu 35 – 37 st. C. Doba koupele – 25 min – je stanovena s ohledem na nejlepší účinky ingrediencí a teplotu vody . Po každé koupeli Vás čeká pobyt v relaxační místnosti v suchém zábalu.

Meruňková koupel

Meruňkový olej byl pro své blahodárné účinky oblíben již ve staré Číně, jeho používání se brzy rozšířilo do všech koutů světa a nyní si tento zázrak můžete vyzkoušet v našich lázních na vlastní kůži. Meruňková jádra obsahují vysoké množství oleje, který má skvělé zvláčňující, hydratační a protizánětlivé účinky. Zároveň vyživuje pokožku a pomáhá jí bojovat proti stárnutí. Meruňkový olej je velice vhodný i pro citlivou pokožku, jelikož ji nedráždí, ale naopak zklidňuje, zjemňuje a vyhlazuje.

Přijďte si k nám užít relaxační meruňkovou koupel

Jednovana 1100 Kč, dvouvana 2200 Kč

Pivní koupel

Vany jsou plněny speciální koupelovou lázní, která se skládá z várky piva plzeňského typu a dalších ingrediencí. Po dobu koupele je k vaně přistaven dřevěný soudek se světlým ležákem Purkmistr 12 st. – poctivým pivem z Plzně, z nějž si sami můžete dle libosti čepovat. Během pivní koupele doporučujeme si potopit i hlavu a omýt pleť obličeje. Koupel má celkově ozdravné účinky.

Jednovana 1100 Kč, dvouvana 2200 Kč

Rašelinová koupel

Zaručuje déletrvající tepelný efekt koupele, který vede k uvolnění svalového a kloubního napětí, prokrvení tkání, celkové relaxaci a příjemnému pocitu z kontaktu s přírodními léčivými zdroji. Vaše klouby i páteř ocení dokonalé prohřátí v horké koupeli s přírodní rašelinou. Koupel působí především na degenerativní nemoci kloubů a páteře.

Jednovana 1100 Kč, dvouvana 2200 Kč

Čokoládová koupel

Jemná čokoládová olejová koupel se zklidňujícími účinky povzbuzuje mikrocirkulaci v pokožce a vyjasňuje ji. Koupel dodává pokožce potřebnou vlhkost a zabraňuje její dehydrataci. Hřejivá vůně čokolády stimuluje produkci endorfinů, uklidňuje smysly a dodává teplé lázni sladkou harmonickou atmosféru.

Jednovana 1100 Kč, dvouvana 2200 Kč

Chmelová koupel

Nabízíme vám uvolňující horkou koupel, která využívá mimořádných detoxikačních účinků chmele (Humulus lupulus). Koupel je antidepresivní a antistresová, pomáhá při nespavosti, rozrušení, nervozitě, podporuje trávení, má desinfekční a očistné účinky.

Jednovana 1100 Kč, dvouvana 2200 Kč

Levandulová koupel

Zajisté si oblíbíte jedinečnou vůni této zklidňující koupele. Dopřejte si ji v naší vaně z modřínového dřeva, uvolněte se a zklidněte své zjitřené smysly. Přírodní éterické oleje z levandule vykvetlé v plném slunci a horku vám dodají harmonizující impulzy a před spaním vám pomohou zapomenout na náročné chvíle uplynulého dne.

Jednovana 1100 Kč, dvouvana 2200 Kč

Kokosová koupel

Nechte se pomocí vůně a účinků kokosového oleje přenést do tropického ráje a užijte si revitalizující koupel provoněnou příjemným aromatem tropů. Díky kombinaci kvalitních přírodních surovin a kokosového oleje si můžete vychutnat opravdu uklidňující a uvolňující zážitek plný povzbuzujících exotických vůní.

Jednovana 1100 Kč, dvouvana 2200 Kč

Růžová koupel

Tato koupel je známa svými omlazujícími účinky. Dále také zvláčňuje, hydratuje a vyživuje pleť. Obsahuje med a syrovátku, jejichž účinky znala i Kleopatra. Esence růže zanechá Vaši pleť sametově hebkou a vůně růžových lístků bude hýčkat Vaše tělo i duši. Koupel pak navodí příjemnou a romantickou atmosféru, v níž se můžete oddat hlubokému odpočinku, relaxaci a celkovému uvolnění.

Jednovana 1100 Kč, dvouvana 2200 Kč

Konopná koupel

Konopí už dávno není záležitostí šamanských rituálů. Dnes jsou již známy jeho léčebné účinky, které máte možnost si u nás naplno vychutnat.
Účinnou látkou konopné koupele není obecně známý THC (tetrahydrokanabinol), ale zejména ozdravný výtažek CBD (kanabidiol) ve formě vysoce kvalitního oleje a konopné herby. Vaše tělo Vám poděkuje: kanabidiol má všestranné pozitivní účinky jak na pleť, tak na celý organismus. Vhodný je zejména pro ekzematiky, revmatiky, tlumí bolest a působí protizánětlivě. Omezuje tvorbu vrásek, zvyšuje pevnost nehtů a působí antioxidačně. Konopí nejen ozdravuje, ale i zkrášluje.

Jednovana 1100 Kč, dvouvana 2200 Kč