balicky-uvod

Meruňkové potěšení

Meruňkový olej byl pro své blahodárné účinky oblíben již ve staré Číně, jeho používání se brzy rozšířilo do všech koutů světa a nyní si tento zázrak můžete vyzkoušet v našich lázních na vlastní kůži. Meruňková jádra obsahují vysoké množství oleje, který má skvělé zvláčňující, hydratační a protizánětlivé účinky. Zároveň vyživuje pokožku a pomáhá jí bojovat proti stárnutí. Meruňkový olej je velice vhodný i pro citlivou pokožku, jelikož ji nedráždí, ale naopak zklidňuje, zjemňuje a vyhlazuje.
Přijďte si k nám užít relaxační meruňkovou koupel a následnou masáž obličeje a dekoltu exklusivním meruňkovým olejem.

90 min / 1670 Kč

Pivní rituál

Pivní koupel je unikátním zdrojem všech vitamínů skupiny B, stopových prvků a minerálů, které výrazně napomáhají regeneraci pokožky a zvyšují její odolnost proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí. Důležitými ingrediencemi jsou pivovarské kvasnice a chmel, které pokožku čistí, zklidňují a zvláčňují. Kombinace blahodárné koupele a masáže exkluzivním pivním olejem s výtažky chmele umocní hlubokou relaxaci a prožitek. Součástí této procedury je možnost neomezeného čepování 12° piva Purkmistr, které Vám rovněž pozorný personál donese i do relaxační místnosti, kde necháte působit účinky koupele a masáže na svoje tělo.

90 min / 1670 Kč

Kokosové pohlazení

Nechte se pomocí vůně a účinků kokosového oleje přenést do tropického ráje. Čeká Vás revitalizující koupel provoněná příjemným aromatem tropů, kokosový zábal zjemňující pokožku a relaxační masáž umocněná exotickou vůní. Díky kombinaci kvalitních přírodních surovin a kokosového oleje si můžete vychutnat opravdu uklidňující a uvolňující zážitek plný povzbuzujících exotických vůní.

90 min / 1870 Kč

Čokoládové pokušení

Tato exkluzivní procedura přináší kvalitní péči o celé tělo i mysl, výrazně tonizuje a vyhlazuje pokožku a zabraňuje jejímu stárnutí. Naše čokoládová lázeň je připravená z nejkvalitnějších kakaových bobů z Ekvádoru a kakaového másla s výjimečným aromatem. Během koupele si také můžete pochutnat na ručně vyráběné originální čokoládě. Dále Vaše tělo zahřejeme a provoníme roztíráním teplé čokolády na záda a na závěr prožijete uvolňující relaxační masáž čokoládovým máslem. Získáte tak kromě nečekaného emocionálního zážitku pro tělo a duši také neobvykle hladkou, provoněnou, do hloubky regenerovanou pokožku.

90 min / 1870 Kč

Chmelová fantazie

Chmelová detoxikační koupel Vás překvapí skvělým pocitem uvolnění. Tato antistresová koupel pomáhá proti nespavosti, nervozitě a rozrušení. Podporuje trávení, má očistné a desinfekční účinky. Během koupele dochází k příjemnému prohřátí svalů a kloubů, proto je vhodná i při léčbě pohybového aparátu. Ke krásné a vyhlazené pokožce Vám pomůže peeling z pravého sladu, který příjemně očistí tělo a na chviličku odvrátí Vaši pozornost od každodenního stresu. Odpočinek v relaxační místnosti pak navodí pocit celkového uvolnění.

90 min / 1670 Kč

Rašelina jako lék

Rašelina je ceněna pro své výjimečné regenerační a hojivé účinky. Při rašelinné koupeli se do těla vstřebávají přírodní minerály, které za pomoci teplé vody zlepšují krevní oběh, uvolňují svaly a ulevují od stresu a bolesti. Blahodárné účinky slatiny si dopřejete také při termo zábalu, který efektivně ulevuje od bolesti zad a kloubů a uvolňuje svalové napětí. Následná masáž přináší hlubokou úroveň uvolnění, kombinuje unikátní působení slatinného extraktu a postupy klasické lázeňské masáže.

90 min / 1770 Kč

Růžový samet

Tato procedura je známa svými omlazujícími účinky. Koupel zvláčňuje, hydratuje a vyživuje pleť. Obsahuje med a syrovátku, jejichž účinky znala i Kleopatra. Dále si užijete parafínový zábal s esencí růže, který zanechá Vaši pleť sametově hebkou a pevnou a vůně růžových lístků bude hýčkat Vaše tělo i duši. Masáž růžovým olejem pak navodí příjemnou a romantickou atmosféru, v níž se můžete oddat hlubokému odpočinku, relaxaci a celkovému uvolnění.

90 min / 1870 Kč

Levandulové snění

Čeká Vás koupel provoněná levandulovou esencí a ozdobená sušenými květy levandule, která má zklidňující a antistresové účinky. Dokáže zmírnit nervozitu, nespavost, bolesti hlavy, svalů a revmatické potíže. Provoněné okamžiky si užijete při parafínovém zábalu. Jedná se o třikrát filtrovaný špičkový parafín nejvyšší kvality s uklidňující aromaterapeutickou vůní levandule. Následná masáž levandulovým olejem pak přinese mimořádné uvolnění napjatého těla a psychiky a také krásně provoněnou a rozjasněnou pleť.

90 min / 1870 Kč

Konopná pohoda

Konopí už dávno není záležitostí šamanských rituálů. Dnes jsou již známy jeho léčebné účinky, které máte možnost si u nás naplno vychutnat.
Účinnou látkou konopné koupele není obecně známý THC (tetrahydrokanabinol), ale zejména ozdravný výtažek CBD (kanabidiol) ve formě vysoce kvalitního oleje a konopné herby. Vaše tělo Vám poděkuje: kanabidiol má všestranné pozitivní účinky jak na pleť, tak na celý organismus. Vhodný je zejména pro ekzematiky, revmatiky, tlumí bolest a působí protizánětlivě. Omezuje tvorbu vrásek, zvyšuje pevnost nehtů a působí antioxidačně. Konopí nejen ozdravuje, ale i zkrášluje.
Po koupeli se můžete těšit na odpočinek a následnou masáž zad a šíje kvalitním konopným olejem s obsahem 3,2 % CBD, který vám jemně vmasírují naši zkušení specialisté.

90 min / 1670 Kč