Vaše názory na naše služby


Anniversary Spa Date

5. 9. 2017

Took my wife to the beer spa for a couples beer relaxation spa for our anniversary. The staff was very accommodating and speak good English. The beer bath was great and had a personal beer tap. Would recommend to anyone wanting a quick spa date

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: tkfite

Great place

3. 9. 2017

Great place, great food, great personnel. We were very satisfied with everything. The girl who served us spoke fluent english. She help us and took time to explain to us the menu. The food tasted very good. There is also a beer tasting plate. There is a playground for kids. I wish we had the time to go again.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Κωνσταντίνα Μ

We’ve just stopped on our way to back home….

15. 8. 2017

We've just stopped on our way to back home, UK. We had a tasty dinner and the good non-alcohol beers. Highly recommended for everyone who's looking for Czech-dishes. Staff were nice & kind. Excellent!

Zdroj: Facebook Uživatel: Brigitta Tóth

Když do Plzně, tak na pivo!

29. 7. 2017

Když do Plzně, tak na pivo! To je jasný... Ale na jaký? I když je to možná divný, tak do Prazdroje ne 🙂 Místo téhle klasiky můžu v Plzni vřele doporučit pivovarský dvůr - Purkmistr!

Pivovarský dvůr se skládá, kromě samotného pivovaru, ještě z restaurace, hotelu, lázní a bowlingu. Takže "to svoje" si tu najde snad každý. Mám pocit, že v tomhle podniku je všechno správně!

Ale v pivovaru je to hlavní pivo. A pivo je tu fantastický! A to jsem jich ochutnal rovnou 6 druhů 🙂 - samo né velký, ale jako pivní prkénko (takže ochutnávková akce. A pokud si to ještě dobře pamatuju, tak - světlý ležák 12, polotmavý ležák 12, stout 11, pšeničné 12, ipa 14, a borůvkové 12) a kupodivu chutnalo všechno, ale nejvíc asi klasika - světlý ležák! I když nebránil bych se ani opakované ochutnávce 🙂

Mimochodem i kuchyně byla výborná. Dal jsem si suprovou gulášovku a potom naprosto výbornou svíčkovou, ale tak dobrou svíčkovou jsem nejedl už léta! Takže kuchyni musím také vychválit.

Abych ale jen nechválil, ne všichni z obsluhy vypadali nadšeně, a i když to byla spíš vyjímka, u některých by se hodilo občas se i usmát (chápu ovšem, že jsme jen lidi a každý nemusí mít zrovna ten "svůj" den...). Jinak byla obsluha celkem rychlá a bezproblémová.

Holt když bude cesta okolo, rád se do pivního dvora Purkmistr vrátím.

Zdroj: Facebook Uživatel: Pavel Němec

비어스파 후 방문했습니다

17. 7. 2017

비어스파로 유명한 Purkmistr 방문 후
트립어드바이저 순위 2위라 방문했고
만족스럽습니다

6종류 맥주쌤플러 2개
꼴레뇨 굴라쉬 시켜먹었고
595코룬 정도 나왔습니다

꼴레뇨는 양도 많고
껍질의 바삭한 정도, 지방과 살코기의 비율도 적당하면서 살코기가 퍽퍽하지 않았습니다
굴라쉬도 우리 입맛에 제법 잘 맞았습니다
brewery가 있는 곳이라 맥주가 기대 되었는데 생각보다 맥주는 그저 그랬습니다

그럼에도 불구하고 추천할만 합니다

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Cheolsu K

Super Bier gutes Essen

14. 7. 2017

Wir waren im Urlaub zweimal hier. Das Essen ist gut und der Service ebenfalls. Vor allem das Bier ist sehr zu empfehlen. Im Innenhof gibt es für die Kinder einen tollen Spielplatz.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Markus K

Delicious!

31. 5. 2017

We had just finished some spa treatments (beer and chocolate baths), and we were famished. We had great Pilsen beer and delicious food!! We had the today bed in vegetable cream sauce with bread dumplings. It was fantastic!! They do skimp a bit on the amount of meat you get, but they provide a lot of dumplings. We also had the ribs, and they were very tender and delicious. The mustard that went with it was a favorite.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: JessLovesIreland

Prodloužený víkend

9. 5. 2017

V restauraci jsme se stravovali tři dny. Měli jsme snídaně, oběd i večeře. Jídlo bylo opravdu výborné. Obsluha milá a rychlá. Doporučuji všem. Rádi se sem vrátíme. Je vhodná rezervace, je tam pořád narváno.,

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: vlastik1975

Restaurace – pivovar v Černicích

8. 5. 2017

Purkmistr milujeme 🙂 úžasný hotel, pivovar a restaurace v našem okolí. Obsluha vždy profesionální a vstřícná. Jídlo i pivo super. Krásný salonek pro svatby. Samostatný bar s bowlingem. Pivní lázně. Velké nádvoří a v součastné době rekonstrukce venkovní terasy. Možnost exkurze. Doporučujeme všem.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Jíťa B

Hervorragendes Restaurant

15. 4. 2017

Bin bei meinen Besuch sehr angenehm überrascht worden. Das wichtigste, das Essen ist sehr gut. Der Service ist sehr freundlich. Das selbstgebraute Bier ist sehr süffig.

Eine klare Empfehlung.

Man kann auch günstig und gut übernachten. Sehr empfehlenswert wenn Mann alle Biersorten ausgiebig durchprobieren möchte.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: 50gerhard

Delicious!

31. 3. 2017

We had just finished some spa treatments (beer and chocolate baths), and we were famished. We had great Pilsen beer and delicious food!! We had the today bed in vegetable cream sauce with bread dumplings. It was fantastic!! They do skimp a bit on the amount of meat you get, but they provide a lot of dumplings. We also had the ribs, and they were very tender and delicious. The mustard that went with it was a favorite.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: JessLovesIreland

Very good food – excellent service

6. 3. 2017

We were a party of 5 for dinner on a Wednesday night at about 6:45 pm. We had very relaxing beer baths at the adjoining spa, so transitioning to dinner here was a wonderful decision for us.

Everyone was very friendly and welcoming. The restaurant has a very cozy and warm feeling. There are a lot of menu items to choose from, and everything sounded delicious.

We ordered the Beef Ribs, Roast Beef, 1/2 Duck, and 2 Salmon dishes. Everything was very good..........my Beef Ribs were outstanding! We also ordered 2 orders of fried chips as appetizers - very good also! We had beer, lemonades, and water. I was floored when the bill came............2 appetizers, 5 entrees, beer, beverages, still water..............and the bill converted to approximately $54 (U.S.). Unbelievable!!

Very good experience!

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Yardie-in-Miami

Měli jsme s manželkou…

6. 3. 2017

Měli jsme s manželkou možnost vyzkoušet pivní lázeň a byla to naprostá bomba ���
Úžasný zážitek z lázně umocněný 20ti min v relaxační místnosti..... vřele doporučuji !!!
Jo a ty piváky fakt stojí za to !!! Skvělý zážitek je znásobený velmi příjemným nekuřáckým prostředím ��� a skvělou obsluhou. ���

Zdroj: Facebook Uživatel: Trys Káč

Dnes pivní lázeň, relax, masáž….

16. 1. 2017

Dnes pivní lázeň, relax, masáž pivním olejem 🙂 supr 🙂 personál úžasný 🙂 dávám palec nahoru 🙂

Zdroj: Facebook Uživatel: Anna Pohlodkova

Great food at a great price

11. 1. 2017

We stayed at the hotel for 1 night and ate in the restaurant without a reservation. It was very busy but they got the 2 of us in at 18:30. We had the goulash soup, beef ribs and ox cheek. All were perfectly cooked and tasted wonderful! We also had a beer sampler and ended up ordering the semi-dark beer after but all types of beer were very good. I would go back for sure!

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: expatmomof4

Ubytování pěkné a čisté

22. 11. 2016

Ubytování pěkné a čisté. Personál milý a ochotný. Snídaně bohaté, vše čerstvé a pořád doplněné. Jídlo v restauraci dobré, ale čekala jsem trochu víc, zvlášť od pečené kachny a tataráku. Manžel měl ale famózní líčka. Prostory relaxačního centra krásné, ale samotný wellness (vířivka, sauna, parní kabina) je poměrně drahý. Pivní lázeň příjemná. Oproti jiným pivním lázním, které jsem navštívila, hodnotím velmi kladně dřevěné vany. Ovšem v Purkmistru nebyl personál tak pečující jako u konkurence. Ochutnali jsme všechna piva z nabídky a nejvíc nás oslovilo polotmavé.
Celkový dojem je ale dobrý a můžu dát doporučení. 😉

Zdroj: Facebook Uživatel: Monika Kroupová

„Skvělý relax“

21. 11. 2016

Mohu jen doporučit.Vynikající profesionální personál jak v recepci tak v pivních lázních a taktéž v restauraci se skvělou kuchyní.Nemohu zapomenout na managera pana H.,který je muž na svém místě a v místním pivovárku vám poskytne vyčerpávající a polopatický výklad,že dostanete okamžitě chuť na místní vynikající pivečko.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: laholik01

„Ett riktigt fint hotell.“

4. 11. 2016

Ett riktigt fint hotell. Fräscha rum. Bra parkeringsmöjligheter. Fin spaavdelning. Bowlingbanor. Och en riktigt trevlig restaurang. Ligger en bit utanför Pilsen men lätt att ta sig in med buss.
Rekommenderas.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Daniel S

„Skvělé pivo, velmi slušné jídlo, kvalitní ubytování!“

18. 10. 2016

Velmi příjemný podnik (mimo centrum Plzně, okrajová část Černice - dostupné trolejbusem) se skvělým pivem vyráběným přímo v místě (možnost prohlídky minipivovaru). Mají též i docela slušná vínka pro ty, kdo pivu neholdují. U recepce možno koupit místní pivo s sebou + pivní kosmetiku + pivovarská trička atd.
Jídla jsem měl 3 x (řízek se salátem, svíčková, líčka) + snídani. Vše ve velmi vysoké kvalitě a velmi chutné.
Podnik nabízí pivní lázně (nezkoušel) a bowling (zkoušel).
Pokoje ve vysoké kvalitě s TV a minibarem, matrace příjemné. Decentní obložení koupelny, všude uklizeno.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel:Libor J

„Again in heaven“

28. 8. 2016

Again there with 14 friends. Perfect spa, perfect service, perfect beer. Great quality of services in restaurant. Best waiters ever 🙂
Breakfast was fresh and fine. The room price was very good for comfort like this.
Thank you Purkmistr 🙂

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Lanett30

„First class Czech dining experience“

28. 6. 2016

We decided to stay at the Purkmistr on our way through Plzen, partly because of the good reviews of its food and beer. We started off with a taster board of a number of their home brewed beers - I work for an English brewery and can say that these beers are very good indeed. Many people were eating in the courtyard, but we decided to move inside to the dining room which was very attractively decorated.

Service was very good and our waiter spoke English. We decided to go for some Czech dishes, starting off with an "egg drop soup" for my wife - a creamy, potato soup with dill and an egg, whilst I went for the hearty goulsh soup - almost a meal in itself. For the main my wife chose the ox cheeks in a dark lager sauce with root vegetables and creamed potatoes - very good too. I chose the roasted pigs knee just to be different - not the easiest thing to eat, but it was huge and tasty, and after the soup, too much to finish.

A few more beers and coffee and the bill was a very good value 854 Koruna (£26; €31.50; $35) and we'd had a great evening. Definitely one to go back to.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Kevin P

„Svatba“

13. 6. 2016

V Purkmistrovi jsme zařizovali svatební hostinu s poměrně velkým předstihem, ale samozřejmě se našly momenty "na poslední chvíli" a ještě tři dny před svatbou jsme mírně překopávali rozesazení, ubytování a jídlo. Veškerá komunikace probíhala velice svižně (jak telefonická, tak e-mailová), vše bylo bez zádrhelů. Díky zkušenému panu Heřmánkovi se veškerá organizace povedla na jedničku, vše proběhlo v klidu a i přes předsvatební šílenství velmi hladce. Personál byl velmi vstřícný, ochotný a trpělivý, všichni se nám snažili vyjít maximálně vstříc. Za to patří dík všem, kteří se podíleli jak na přípravách, tak (a to především) na hostině. Děkujeme!!!

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: annakultova

„Una meraviglia „

12. 6. 2016

Di ritorno da Praga con sei amici su pumino all'uopo noleggiato, ci siamo fermati in questa birreria ben segnalata su TA appena fuori dall'autostrada. Orbene confermiamo appieno le già entusiastiche recensioni: birra stupenda e piatti curatissimi di una qualità eccellente, abbiamo assaggiato di tutto e tutto era davvero speciale, dolci inclusi. Gestione assolutamente professionale e al contempo cortese e paziente, dato che solo pochi di noi macinano un buon inglese e pertanto l'ordinazione di una quindicina di portate richiedeva quantomeno dedizione. Prezzi onesti. Bravi. Non mollate, parleremo bene di voi ovunque. Acquistate pure ottime birre da scolarci a casa.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Carlo B

„The best“

30. 5. 2016

Now I am here for the third time in 10 months with my motorbike. This place is a must when you Are going south or north in Europe. Lovely service, Good food and many lokal beer types. Always a pleasure to visit this Lovely Hotel, I'll be back in july on my way to Bulgaria and Albania.

Zdroj: TripAdvisor uživatel OGE2014

„Very Comfortable Hotel with excellent Food and Bar“

18. 5. 2016

The rooms were comfortable and clean. The restaurant had excellent food at a reasonable price. However, beware that guests staying do not get a dinner table unless pre-booked. The bar was jovial and fun to watch the locals.

Zdroj:TripAdvisor uživatel Peter S

„Excelente hotel e spa“

18. 5. 2016

Adorei a experiência neste hotel, o lugar é maravilhoso, tranquilo.
Além de hotel, ainda é um spa e uma cervejaria, tudo no mesmo local.
O restaurante também é muito bom.
O banho de cerveja que tomamos no final foi para fechar com chave de ouro.
Recomendo!

Zdroj: TripAdvisor uživatel Vanessa T

„Rundum sorglos Hotel zum fairen Preis“

10. 5. 2016

Ich war letztes Wochenende mit Freunden im Hotel Purkmistr.
Insgesamt war es bereits mein zweiter Aufenthalt im Hotel.
Zur Lage:
Das Hotel liegt etwas außerhalb vom Stadtkern, jedoch unmittelbar (5 Minuten) von der Autobahn. Ebenfalls befindet sich ein großes Einkaufszentrum (auch Sonntag geöffnet) in der Nähe. In die Stadt gelangt man problemlos mit den öffentlichen Verkehrsmitteln für 50 cent pro Fahrt in 15 - 20 Minuten. Fußweg zur Haltestelle beträgt circa 6 Minuten.
Zum Zimmer:
Wir waren diesmal in der Präsidenten-Suite untergebracht und äußert zufrieden. Die Betten waren bequem und die Ausstattung gut. Das Bad war zudem großzügig und alles sauber. Das Housekeeping hat ebenfalls einen guten Job gemacht.
Das Doppelzimmer bei meinem ersten Aufenthalt war ebenfalls geräumig und hat über eine Klimaanlage verfügt.
Spa:
Wir waren allesamt vom hauseigenen Bier-Spa (20 Minuten Bad, 20 Minuten Ruheraum) angetan. Wohltuend und herrlich entspannend. Ansonsten ist der Spa-Bereich sauber und modern. Die Preise angemessen.
Sonstiges:
Sehr freundliches Personal und gutes hausgebrautes Bier bzw. leckere lokale deftige Speisen im Restaurant.
Ansonsten is anzumerken, dass das Hotel noch über eine moderne Bowlingbahn verfügt. Seinen eigenen PKW kann man kameraüberwacht und kostenlos abgestellt werden.
Negatives:
Lediglich das Frühstück fanden wir etwas ausbaufähig. Die Warmspeisen waren allesamt kalt und die Säfte nicht lecker.

Zdroj: TripAdvisor uživatel Eppelheim

„7th heaven“

2. 2. 2016

I visited some place but I think I found a best place in Europe 🙂
Go there if you like these: - beer - food - relax - spa - beer spa!!!!! - friendly staff - clean and nice hotel
There was a best, best, best beer what I have in my life 🙂
Zdroj TripAdvisor - uživatel Lanett30

Víkend v pivních lázních

28. 12. 2015

Již při příjezdu nás mile překvapilo hlídané parkoviště. Pokoj, včetně koupelny jsme měli velmi čistý a dostatečně prostorný. Po ubytování, jsme vyrazili do místní restaurace, kde jsme začali s ochutnávkou lahodného moku. Postupně jsme ochutnali různé druhy piva a byli doslova nadšeni kvalitou a chutí. Pivo je opravdu vynikající, ale když nám donesli večeři, byl to doslova kulinářský zážitek. Jídlo bylo po celý víkend naprosto fantastické! Děkujeme kuchařům, že jsme mohli ochutnat jejich výtečnou kuchyni. Druhý den jsme se zúčastnili zajímavé prohlídky pivovaru, kde nás provázela paní sládková Eva Straková. Výklad byl jak poučný, tak i zábavný a s pivem v ruce to bylo doslova prima. Po prohlídce jsme vstoupili do pivních lázní, kde na nás čekala napěněná vana pro dva a u vany na malém soudku dva natočené půllitry. Neskutečný zážitek, vřele doporučujeme. Po celou dobu jsme neshledali nic, co by se nám nelíbilo, nebo co bychom vytkli. Veškerý personál byl velmi vstřícný a usměvavý, což nám pobyt jen zpříjemnilo. Děkujeme všem z hotelu Purkmistr a co nejdříve se vrátíme.
Zdroj: TripAdvisor uživatel Osvaldovi