Vaše názory na naše služby


Fantazie

12. 9. 2017

Skvělá atmosféra a personál na vysoké úrovni, zážitek pro děti i dospělé. O každého je postarané. Výborné jidlo a provozní manažer neustále se stará, aby jste byli spokojeni a nic Vám nechybělo. Jídlo perfektní a výběr jidel a piva také na jedničku. Vždy se sem rádi vrátime a doporučujeme všem!!!

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Marek F

The IPA was wonderful!

11. 9. 2017

The IPA was wonderful! Great place and nice people.

Zdroj: Facebook Uživatel: Sarah Stevens

Great place

3. 9. 2017

Great place, great food, great personnel. We were very satisfied with everything. The girl who served us spoke fluent english. She help us and took time to explain to us the menu. The food tasted very good. There is also a beer tasting plate. There is a playground for kids. I wish we had the time to go again.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Κωνσταντίνα Μ

Fine selection of beers,…

21. 8. 2017

Fine selection of beers, good food, nice courtyard, pleasant hotel, reasonable prices. Can't wait to go back!

Zdroj: Facebook Uživatel: Henning Bojesen

We’ve just stopped on our way to back home….

15. 8. 2017

We've just stopped on our way to back home, UK. We had a tasty dinner and the good non-alcohol beers. Highly recommended for everyone who's looking for Czech-dishes. Staff were nice & kind. Excellent!

Zdroj: Facebook Uživatel: Brigitta Tóth

Best Steack tartar and own made beer

14. 8. 2017

Incredible quality and sevice. Prices are very cheap vs. quality of the food. They have their own brewery and offer you different types of beers.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: eugeniodbi

Když do Plzně, tak na pivo!

29. 7. 2017

Když do Plzně, tak na pivo! To je jasný... Ale na jaký? I když je to možná divný, tak do Prazdroje ne 🙂 Místo téhle klasiky můžu v Plzni vřele doporučit pivovarský dvůr - Purkmistr!

Pivovarský dvůr se skládá, kromě samotného pivovaru, ještě z restaurace, hotelu, lázní a bowlingu. Takže "to svoje" si tu najde snad každý. Mám pocit, že v tomhle podniku je všechno správně!

Ale v pivovaru je to hlavní pivo. A pivo je tu fantastický! A to jsem jich ochutnal rovnou 6 druhů 🙂 - samo né velký, ale jako pivní prkénko (takže ochutnávková akce. A pokud si to ještě dobře pamatuju, tak - světlý ležák 12, polotmavý ležák 12, stout 11, pšeničné 12, ipa 14, a borůvkové 12) a kupodivu chutnalo všechno, ale nejvíc asi klasika - světlý ležák! I když nebránil bych se ani opakované ochutnávce 🙂

Mimochodem i kuchyně byla výborná. Dal jsem si suprovou gulášovku a potom naprosto výbornou svíčkovou, ale tak dobrou svíčkovou jsem nejedl už léta! Takže kuchyni musím také vychválit.

Abych ale jen nechválil, ne všichni z obsluhy vypadali nadšeně, a i když to byla spíš vyjímka, u některých by se hodilo občas se i usmát (chápu ovšem, že jsme jen lidi a každý nemusí mít zrovna ten "svůj" den...). Jinak byla obsluha celkem rychlá a bezproblémová.

Holt když bude cesta okolo, rád se do pivního dvora Purkmistr vrátím.

Zdroj: Facebook Uživatel: Pavel Němec

비어스파 후 방문했습니다

17. 7. 2017

비어스파로 유명한 Purkmistr 방문 후
트립어드바이저 순위 2위라 방문했고
만족스럽습니다

6종류 맥주쌤플러 2개
꼴레뇨 굴라쉬 시켜먹었고
595코룬 정도 나왔습니다

꼴레뇨는 양도 많고
껍질의 바삭한 정도, 지방과 살코기의 비율도 적당하면서 살코기가 퍽퍽하지 않았습니다
굴라쉬도 우리 입맛에 제법 잘 맞았습니다
brewery가 있는 곳이라 맥주가 기대 되었는데 생각보다 맥주는 그저 그랬습니다

그럼에도 불구하고 추천할만 합니다

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Cheolsu K

Super Bier gutes Essen

14. 7. 2017

Wir waren im Urlaub zweimal hier. Das Essen ist gut und der Service ebenfalls. Vor allem das Bier ist sehr zu empfehlen. Im Innenhof gibt es für die Kinder einen tollen Spielplatz.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Markus K

Výborná kuchyně

11. 7. 2017

Pivovar, kde dobře vaří, příjemné zázemí včetně veknovního posezení s dětským koutkem, trampolínnou atd....doporučuji!

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: drvydra

Luxusní jídlo

29. 6. 2017

Pokud se chcete dobře najíst, určitě sem zajděte a nebudete litovat. Určitě ochutnejte pivní speciály.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Kateřina K

Byla jsem v této restauraci…

6. 6. 2017

Byla jsem v této restauraci naprosto spokojená, jídlo výborné, obsluha byla velice příjemná a snažila se se vším vyhovět, tuto restauraci doporučuji i k oslavě jakékoliv příležitosti, za mě zkrátka spokojenost �

Zdroj: Facebook Uživatel: Eliška Linková

Velice se mi líbilo

6. 6. 2017

Velice se mi líbilo. Velká pochvala kuchařům a obsluha má velmi příjemné vystupování. Spokojenost.

Zdroj: Facebook Uživatel: Bára Bauerová

Delicious!

31. 5. 2017

We had just finished some spa treatments (beer and chocolate baths), and we were famished. We had great Pilsen beer and delicious food!! We had the today bed in vegetable cream sauce with bread dumplings. It was fantastic!! They do skimp a bit on the amount of meat you get, but they provide a lot of dumplings. We also had the ribs, and they were very tender and delicious. The mustard that went with it was a favorite.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: JessLovesIreland

Sehr gutes Essen zu sehr günstigen Preisen

17. 5. 2017

Ich war nun schon zwei Mal zum Essen dort und wurde bisher nicht enttäuscht. Sehr gute, schnelle und günstige Küche mit traditionellen tschechischen Speisen. Bezahlen kann man in Euro und Kronen, allerdings kann sollte man für Wochenenden sicherheitshalber reservieren, da der Platz auch häufiger sein soll

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Ipunkt E

V restauraci Purkmistr…

16. 5. 2017

V restauraci Purkmistr jsem byla už několikrát a pokaždé absolutní spokojenost � příjemná a rychlá obsluha, jídlo i pití bez chyby a k tomu krásné a čisté prostředí. Za mě rozhodně doporučuji ��

Zdroj: Facebook Uživatel: Verunka Krausová

Prodloužený víkend

9. 5. 2017

V restauraci jsme se stravovali tři dny. Měli jsme snídaně, oběd i večeře. Jídlo bylo opravdu výborné. Obsluha milá a rychlá. Doporučuji všem. Rádi se sem vrátíme. Je vhodná rezervace, je tam pořád narváno.,

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: vlastik1975

Restaurace – pivovar v Černicích

8. 5. 2017

Purkmistr milujeme 🙂 úžasný hotel, pivovar a restaurace v našem okolí. Obsluha vždy profesionální a vstřícná. Jídlo i pivo super. Krásný salonek pro svatby. Samostatný bar s bowlingem. Pivní lázně. Velké nádvoří a v součastné době rekonstrukce venkovní terasy. Možnost exkurze. Doporučujeme všem.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Jíťa B

Vynikající guláš

16. 4. 2017

V této restauraci vaří výborně. Měli jsme kulajdu, slepičí vývar. Guláš a velikonoční jehněčí. Byli jsme velmi spokojeni. Mohu doporučit.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Janča K

Hervorragendes Restaurant

15. 4. 2017

Bin bei meinen Besuch sehr angenehm überrascht worden. Das wichtigste, das Essen ist sehr gut. Der Service ist sehr freundlich. Das selbstgebraute Bier ist sehr süffig.

Eine klare Empfehlung.

Man kann auch günstig und gut übernachten. Sehr empfehlenswert wenn Mann alle Biersorten ausgiebig durchprobieren möchte.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: 50gerhard

Delicious!

31. 3. 2017

We had just finished some spa treatments (beer and chocolate baths), and we were famished. We had great Pilsen beer and delicious food!! We had the today bed in vegetable cream sauce with bread dumplings. It was fantastic!! They do skimp a bit on the amount of meat you get, but they provide a lot of dumplings. We also had the ribs, and they were very tender and delicious. The mustard that went with it was a favorite.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: JessLovesIreland

Super Restaurant

30. 3. 2017

Das Essen war super lecker und kam ziemlich schnell an. Die Bedienung konnte deutsch und war sehr freundlich. Waren zwei mal dort essen, haben es nicht bereut. Weiter so.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Bernd1957

Very good food – excellent service

6. 3. 2017

We were a party of 5 for dinner on a Wednesday night at about 6:45 pm. We had very relaxing beer baths at the adjoining spa, so transitioning to dinner here was a wonderful decision for us.

Everyone was very friendly and welcoming. The restaurant has a very cozy and warm feeling. There are a lot of menu items to choose from, and everything sounded delicious.

We ordered the Beef Ribs, Roast Beef, 1/2 Duck, and 2 Salmon dishes. Everything was very good..........my Beef Ribs were outstanding! We also ordered 2 orders of fried chips as appetizers - very good also! We had beer, lemonades, and water. I was floored when the bill came............2 appetizers, 5 entrees, beer, beverages, still water..............and the bill converted to approximately $54 (U.S.). Unbelievable!!

Very good experience!

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Yardie-in-Miami

Měli jsme s manželkou…

6. 3. 2017

Měli jsme s manželkou možnost vyzkoušet pivní lázeň a byla to naprostá bomba ���
Úžasný zážitek z lázně umocněný 20ti min v relaxační místnosti..... vřele doporučuji !!!
Jo a ty piváky fakt stojí za to !!! Skvělý zážitek je znásobený velmi příjemným nekuřáckým prostředím ��� a skvělou obsluhou. ���

Zdroj: Facebook Uživatel: Trys Káč

Do Purkmistra jezdíme…

5. 3. 2017

Do Purkmistra jezdíme již několik let a po každé odjíždíme velmi spokojeni! Obsluha super, ochotná, milá a příjemná. Jídlo vynikající! Dáváme si vždy několik chodů. Hovězí líčka nikdy nezklamou a svíčková je jako od babičky �. Těšíme se na další návštěvu�

Zdroj: Facebook Uživatel: Kamila Boháčková

Good food, amazing beer 🍻

26. 2. 2017

Good food, amazing beer 🍻 I highly recommend the mixed beer half dark and half white 👍🏻nice and professional staff

Zdroj: Facebook Uživatel: Petra Cerny

Pri navseve Plzne sme ostali ocarovany….

22. 2. 2017

Pri navseve Plzne sme ostali ocarovany tymto miestom. Perfektne jedlo, prostredie a aj personal. Na pivo je aj slovo perfektne prilis slabe. Pri navsteve plzne rozhodne netreba obchadzat tento podnik, urcite sa este vratime.

Zdroj: Facebook Uživatel: Anomander Rake

Also das Essen hier ist der Hammer

12. 1. 2017

Also das Essen hier ist der Hammer. Leckere heimische Schmankerl und süffiges Bier aus eigener Herstellung. Wir waren hier NICHT zum letzten Mal.

Zdroj: Facebook Uživatel: AnDy Dold

Great food at a great price

11. 1. 2017

We stayed at the hotel for 1 night and ate in the restaurant without a reservation. It was very busy but they got the 2 of us in at 18:30. We had the goulash soup, beef ribs and ox cheek. All were perfectly cooked and tasted wonderful! We also had a beer sampler and ended up ordering the semi-dark beer after but all types of beer were very good. I would go back for sure!

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: expatmomof4

Na výborné jídlo jedině sem.

16. 12. 2016

Na výborné jídlo jedině sem!

Zdroj: Facebook Uživatel: Petra Pinerová

One of the best beer ever

11. 12. 2016

One of the best beer I ever drinked wonderful I will visit your factory and buy I drinked it in Namesti in Plzen from your tank truck I direct fell in love MMMMM Amore
Karl Nonomad
Plzen

Zdroj: Facebook Uživatel: Karl Edward Jonomad

Přemýšlela jsem…

10. 12. 2016

Přemýšlela jsem, proč manžel trval na tom, že na oběd pojedeme 200km.. Už chápu.. Pochvala jak kuchaři, tak obsluze. Pozorovat ten cvrkot byl zážitek sám o sobě..

Zdroj: Facebook Uživatel: Lea Brůžková

„Great experience“

30. 11. 2016

We chose Purkmistr for dinner on our one night stay in Pilzen and we're not disappointed. The beer was good...but being a brewer and beer lover, it wasn't amazing. But it was GOOD beer. The food was rather amazing. I had the ribs and the crust on the ribs was the highlight along with the brewery bread made with malted barley. My wife had the duck (an entire half duck!) and the red cabbage was the best part. But the goat cheese paired with the smoked beer was perhaps the best beer pairing I've ever experienced. For about $50 we enjoyed a great meal with appetizers, dessert and lots of beer. Highly recommend.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Michelle F

„Chutné jídlo, vlastní pivovar stojí za návštěvu“

23. 11. 2016

Pěkná česká restaurace, chutné jídlo. Vlastní pivovar velké plus. Rádi se vrátíme. Možná málo parkovacích prostor.

Zdroj:TripAdvisor Uživatel: Navstevnik171

„Restaurace Purkmistr“

22. 11. 2016

Skvělé vlastní pivo. Různé ovocné speciály. Možnost zakoupit i lahvové. Výborná česká kuchyně. Vynikající dostupnost autem.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel:Jaroslav Š

„Výborná kuchyně a pivo. „

22. 11. 2016

Dnes jsem se opět výborně najedl a ležák Purkmistr je velké pohlazení na duši. Vřele doporučuji, a ještě ochutnejte jejich pivní pálenky. Luxus.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Jan Š

„Lecker! „

18. 11. 2016

Wir waren auf der Rückreise von Prag und haben uns anhand der Bewertungen hinein begeben. Wir hatten Glück, es war halb vier und so haben wir einen Tisch ohne Reservierung bekommen. Hier sollte aber sonst auf jeden Fall reserviert werden!!! Was soll ich sagen was sonst nicht schon x-mal geschrieben steht. Ganz toller Service, sehr gutes Bier und das Essen sensationell bei einem hervorragenden Preis - Leistungsverhältnis! Es lohnt sich einen Abstecher zu machen.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel:

Výborné pivo

17. 11. 2016

Výborné pivo, skvělé jídlo, parádní prostředí a příjemná obsluha! 🙂

Zdroj: Facebook Uživatel: Kačí Kortusová

Velice příjemný oběd

21. 9. 2016

Velice prijemny obed s uzasnym jidlem a skvelou obsluhou. Po 10s byl personal u nas ( velice prijemny pan ), za dalsi minutu bylo piti na stole a objednano. Polivka za chvilku na stole, mimochodem uzasna. Hlavni chod nemel chybu. Co me doopravdy potesilo bylo to, ze pan jakmile videl, ze jsme par prinesl svicku. Za me jasnych 5hvezd. Urcite prijdu zase.

Zdroj: Facebook Uživatel: Jarry Flekal

„Fantástico“

7. 7. 2016

Ambiente muito agradável, ótima comida com bom preço. Fica um pouco distante do centro de Plsen, mas vale a pena ir ao local. Fiquei hospedada no hotel e adorei.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Vanessa D

„First class Czech dining experience“

28. 6. 2016

We decided to stay at the Purkmistr on our way through Plzen, partly because of the good reviews of its food and beer. We started off with a taster board of a number of their home brewed beers - I work for an English brewery and can say that these beers are very good indeed. Many people were eating in the courtyard, but we decided to move inside to the dining room which was very attractively decorated.

Service was very good and our waiter spoke English. We decided to go for some Czech dishes, starting off with an "egg drop soup" for my wife - a creamy, potato soup with dill and an egg, whilst I went for the hearty goulsh soup - almost a meal in itself. For the main my wife chose the ox cheeks in a dark lager sauce with root vegetables and creamed potatoes - very good too. I chose the roasted pigs knee just to be different - not the easiest thing to eat, but it was huge and tasty, and after the soup, too much to finish.

A few more beers and coffee and the bill was a very good value 854 Koruna (£26; €31.50; $35) and we'd had a great evening. Definitely one to go back to.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Kevin P

„V Plzni nikdy nezklame“

22. 6. 2016

V Plzni jedna z nejlepších. Výborné jídlo,pivo z vlastního pivovaru, rychlá a milá obsluha. Prostředí příjemné, nekuřácké. Menu rozmanité,od všeho něco, najdete českou klasiku ale i dobré steaky nebo těstoviny. Malý tip jsou lívanečky 😉

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Ondřej M

„Regionale Küche und gute Biere“

22. 6. 2016

Etwas außerhalb der Stadt Pilsen gelegen, deshalb am besten mit dem Taxi zu erreichen, ist dieser gut besuchte Gasthof zwar kein Geheimtipp mehr, doch wer zu einem selbstgebrauten Bier ein deftiges Essen bevorzugt, ist im PURKMISTR richtig.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: rainermi

„Svatba“

13. 6. 2016

V Purkmistrovi jsme zařizovali svatební hostinu s poměrně velkým předstihem, ale samozřejmě se našly momenty "na poslední chvíli" a ještě tři dny před svatbou jsme mírně překopávali rozesazení, ubytování a jídlo. Veškerá komunikace probíhala velice svižně (jak telefonická, tak e-mailová), vše bylo bez zádrhelů. Díky zkušenému panu Heřmánkovi se veškerá organizace povedla na jedničku, vše proběhlo v klidu a i přes předsvatební šílenství velmi hladce. Personál byl velmi vstřícný, ochotný a trpělivý, všichni se nám snažili vyjít maximálně vstříc. Za to patří dík všem, kteří se podíleli jak na přípravách, tak (a to především) na hostině. Děkujeme!!!

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: annakultova

„Una meraviglia „

12. 6. 2016

Di ritorno da Praga con sei amici su pumino all'uopo noleggiato, ci siamo fermati in questa birreria ben segnalata su TA appena fuori dall'autostrada. Orbene confermiamo appieno le già entusiastiche recensioni: birra stupenda e piatti curatissimi di una qualità eccellente, abbiamo assaggiato di tutto e tutto era davvero speciale, dolci inclusi. Gestione assolutamente professionale e al contempo cortese e paziente, dato che solo pochi di noi macinano un buon inglese e pertanto l'ordinazione di una quindicina di portate richiedeva quantomeno dedizione. Prezzi onesti. Bravi. Non mollate, parleremo bene di voi ovunque. Acquistate pure ottime birre da scolarci a casa.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Carlo B

„Výborné!“

7. 6. 2016

Vynikající piva, obsluha i ubytování. Příjemné a přátelské prostředí. Rád se sem vracím a oceňuji především rozlučnou nabídku piv - tzv. Devátý kohout.

Zdroj: TripAdvisor Uživatel: Michal N

„Visit the Brewery! Excellent Experience!“

31. 5. 2016

Coming to Purkmistr is like getting to a very old and cosy village. We had an guided tour at the brewery, which was very interesting. Nice guide and a lot of knowledge about to produce beer. Purkmistr ist an excellent example of modern entreneurship at czech republic. We came there by foot: there a beautiful Walking trail along the River; it talkes about two hours from Pilsen Centre.

Zdroj: TripAdvisor uživatel Kathinka67

„Geniální „

23. 5. 2016

Vynikající pivo opravdu jedno z nejlepších co jsem kdy pil. Kuchyně také výborná, rozhodně doporučuji, nebudete litovat.

Zdroj: TripAdvisor uživatel Dalibor S

„Definitely worth a visit!“

20. 5. 2016

Came here with friends for a brewery tour, tasting, and lunch. Our host was informative, and the beer was delicious. Highly recommend the dark, not too sweet, very smooth. Lunch was also good, even the slightly intimidating looking pickled wurst. Pick this over that much larger brewery in Plzen, you'll be glad you did.

Zdroj: TripAdvisor uživatel Linda W

„Brauhaus am Stadtrand mit gutem Essen“

14. 5. 2016

Das Restaurant liegt ziemlich am Stadtrand von Pilsen. Mit dem Taxi ca 230 Kronen zum Zentrum. Das Restaurant ist ziemlich gut besucht und ohne Reservierung bekommt man abends Beinen Tisch. Das Essen ist sehr lecker - deftige Küche. Das Personal dafür leider nur mäßig freundlich. Die Wartezeit auf das Essen ist etwas länger. Der Preis mE ziemlich günstig. Vorspeise, Hauptgericht, 3 Getränke für 15€

Zdroj: TripAdvisor uživatel Christian1510

„Gut besuchtes Restaurant mit deftigen Speisen“

10. 5. 2016

Ich war vergangenes Wochenende mit Freunden im Hotel Purkmistr. Zum Abendessen waren wir stets im Restaurant und immer zufrieden. Viele Servicekräfte die immer zur Stelle sind, leckeres hauseigenes Bier, ein toller Biergarten und gutes Essen zu fairen Preisen. Insbesondere die Haxe und die Ente waren sehr lecker und die Portionen reichlich.
Bei gutem Wetter kann es im Außenbereich nur mal eng werden. Am Wochenende abends empfiehlt sich eine Reservierung.

Zdroj: TripAdvisor uživatel Eppelheim

„bardzo dobre jedzenie i piwo w pięknym miejscu“

3. 5. 2016

Hotel z restauracją położony jest w pięknej dzielnicy willowej černice w Pilznie. Restauracja ma patio zastawione ławami oraz małym placem zabaw dla dzieci. Jest to chyba popularne miejsce wśród miejscowych a szczególnie cyklistów. Spotkałem tu sporo rodzin przyjeżdżających na piwo czy też na obiad. Ceny nie są wysokie a lokal jest też miejscowym minibrowarem z dwoma kadziami. Próbowałem tu 6 różnych piw z czego najbardziej posmakowały mi Brown Ale 13 oraz Tmavý ležák 12. Ale żadnego z tych piw miejscowy browarnik na pewno się nie musi wstydzić 🙂 Co do jedzenia to jest ono bardzo fajnie podawane, choć może porcje mogłyby być większe. Smakowała mi zupe gulaszowa jak i interesujący deser Borůvkové tiramisù. W okolicach jest mnóstwo tras rowerowych i Purkimistr jest jednym z miejsc do którego warto pojechać 🙂 Jak będę w Pilznie na pewno tu wrócę 🙂

Zdroj: TripAdvisor uživatel Rambolec

„Příjemný oběd“

13. 2. 2016

Měli jsme štěstí že jsem sehnali stůl v době oběda i když jsme neměli rezervaci. Obsluha byla milá, navzdory množství zákazníků nás nezanedbávala. Na jídlo jsme čekali delší dobu, což bylo vzhledem k počtu hostů pochopitelné, ale mohli jsme být upozorněni. Velkým plusem je široká nabídka vlastních piv, kdy můžete narazit i na skutečně originální kousky. Za jediný nedostatek považuji stísněné rozmístění stolů.
Zdroj: TripAdvisor uživatel Jan K

„Návštěva v rámci firemního večírku. Využili jsme možnosti bowlingu. Příjemné posezení s výbornou a pozornou obsluhou.“

9. 2. 2016

Výborné pivo z místního pivovaru. Jídlo si dali kolegové - byli spokojeni jak s kvalitou, tak s pestrostí nabídky v jídelním lístku.
Zdroj: TripAdvisor uživatel jaros420

„Skvělé obědy“

8. 2. 2016

Do Purkmistra chodím pravidelně na obědy a nezažila jsem, že by mi nechutnalo. Jídlo je výborné, obsluha skvěle funguje. A to pivo to je lahoda!
Zdroj: TripAdvisor uživatel Hedvika R